Big Picture prowadzi działania komunikacyjne kampanii Coca-Cola x Local Heroes

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Big Picture prowadzi działania komunikacyjne kampanii Coca-Cola x Local Heroes

Coca-Cola kontynuuje współpracę z Big Picture. Kultowa marka ponownie powierzyła agencji realizację działań komunikacyjnych, związanych z najnowszą kampanią Coca-Cola x Local Heroes, której hasłem przewodnim jest #ExpressYourTaste.

Coca-Cola zaprosiła do współpracy Local Heroes, w efekcie czego powstała limitowana kolekcja ubrań i akcesoriów, czerpiąca inspirację z kultowego hasła marki – #ExpressYourTaste. Głównymi elementami projektu, wokół których prowadzone są działania komunikacyjne, to kolekcja ubrań i akcesoriów, wydarzenie oraz loteria konsumencka. Kampania ma zwracać uwagę na naturalną potrzebę młodych ludzi do wyrażania siebie, swojego stylu i smaku, a marka Local Heroes idealnie wpisuje się w tę ideę poprzez swoje projekty oraz wartości, które reprezentuje. Kolekcję ubrań i akcesoriów będzie można zobaczyć wyłącznie w salonach marki Sizeer oraz zdobyć jedynie w loterii konsumenckiej, która wystartowała 2 marca br. w Messenger Coca-Cola. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Big Picture odpowiada za całościową obsługę tej kampanii w obszarze PR. Aktywności public relations obejmują m.in. przygotowanie strategii komunikacji z mediami oraz współpracę z influencerami, a także realizację tych działań. Big Picture odpowiada również za obsługę komunikacyjną eventu dla mediów i influencerów, prezentującego kolekcję. Za obsługę kampanii odpowiedzialny jest zespół lifestyle, kierowany przez Kamilę Kończak. Koordynacją działań po stronie agencji zajmuje się Aleksandra Kiljan, PR Consultant, która na co dzień odpowiada m.in. komunikację marek premium oraz projekty specjalne.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij