Warszawska galeria znalazła sposób na zakaz handlu – z okazji Dnia Kobiet sklepy będą otwarte

Warszawska galeria znalazła sposób na zakaz handlu – z okazji Dnia Kobiet sklepy będą otwarte

Warszawska Galeria Północna postanowiła w niedzielę 8 marca br. pozwolić swoim klientom na zrobienie zakupów w przeszło 50 sklepach, mimo zakazu handlu. W jaki sposób?

Galeria Północna znalazła sposób na obejście obowiązującego w całej Polsce zakazu handlu – 8 marca br., czyli w Dzień Kobiet, centrum handlowe otworzy dla swoich klientów przeszło 50 sklepów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach akcji pod hasłem „Handlowa niehandlowa” za ladą staną właściciele i prezesi sklepów – z tego więc powodu butiki w Galerii Północnej będą mogły być otwarte w niedzielę 8 marca br., nie łamiąc przy tym przepisów.

zdjęcie: facebook.com/galeriapolnocna

PS

Od stycznia 2020 roku obowiązuje kolejne zaostrzenie zakazu handlu w niedziele. Od początku roku zakaz dotyczy większości niedziel – zakupy zrobimy tylko w 7 niedziel objętych wyjątkiem. Jakie podejście do zakazu handlu mają Polacy w trzecim roku obowiązywania regulacji?

PS2

Galeria Północna w Warszawie oferuje swoim klientom ekologiczny i darmowy transport zakupów do domu – teraz do ich dyspozycji są rowery cargo, które mogą przewieźć towary o wadze do 100 kg.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij