Now! Go Online - o nowych technologiach w codziennej pracy NGO po raz drugi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Now! Go Online - o nowych technologiach w codziennej pracy NGO po raz drugi

21.11 spotkamy się na 2. konferencji Now! Go Online, by rozmawiać o nowych technologiach i ich zastosowaniu w komunikacji organizacji pozarządowych. Celem konferencji jest propagowanie dobrych praktyk i rozpowszechnianie wiedzy na temat nowych technologii i ich zastosowania w codziennej pracy NGO.

Listopadowa konferencja rozpocznie się serią inspirujących wykładów, następnie uczestnicy będą mogli wziąć udział w nietypowych sesjach warsztatowych. Z myślą o uczestnikach, przygotowane zostały dwa poziomy warsztatów: Basic i PRO, a każdą z nich poprowadzą dwie osoby - działacze organizacji pozarządowych i reprezentanci świata Internetu (blogerzy, agencje interaktywne). Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki temu każdy, bez względu na poziom wiedzy i doświadczenie, będzie mógł nauczyć się czegoś nowego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uczestników inspirować będą między innymi: Kamila Sidor (współzałożycielka & CEO Geek Girls Carrots), Krzysztof Dobies (WOŚP), Ewa Salamon (Blog Forum Gdańsk), Michał Serwiński (Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko), Bartek Sokoliński (TOBE Group), Piotr Salwiński (PoProstu TV), Andrzej Tucholski (jestkultura.pl), Michał Górecki (koszulkowo.com) i Kamil Śliwowski (Centrum Cyfrowe).

Na Now! Go Online2 mogą zgłaszać się organizacje pozarządowe z całego kraju. Zależy nam na tym, by nie dyskutować wyłącznie w gronie znanych i dużych organizacji. Chcemy aktywizować mniejsze społeczności i namawiać je na rozwój swoich działań poprzez nowe technologie - mówi Karolina Rojek, jedna z organizatorek konferencji.

Dodatkowo wysłaliśmy zaproszenia do organizacji niewielkich, ale działających prężnie w swoich regionach, przede wszystkim w tych miejscowościach, w których działa sprzęt zakupiony po 21. Finale WOŚP. Tysiące urządzeń dotarło już do szpitali i mamy nadzieję, że będą one bardzo dobrze służyć lokalnym społecznościom. Teraz chcielibyśmy im przysłużyć się oferując także wiedzę o tym jak promować działania społeczne. - dodaje Anna Jadwiga Orzech, specjalistka do spraw komunikacji w Internecie Fundacji WOŚP.

Tematy, które podjęte zostaną na konferencji:

  • Prowadzenie Eventów w internecie - organizujesz imprezę, zbiórkę, akcję? Połącz online z offline! Podczas warsztatów dowiesz się jak rozmawiać z mediami, jak zbudować bazę dziennikarzy, jak wykorzystać social media do promocji swojego wydarzenia, jak stworzyć aplikację i wykorzystać grywalizację w swoich działaniach.
  • Google bez tajemnic - organizacje pozarządowe mają do dyspozycji masę darmowych narzędzi, które mogą ułatwić ich pracę. Zaczniemy od gmaila, kalendarza, G+, a skończymy na AdWords, AdSense, YouTube, Google Trends.
  • Pieniądze! - jak zbierać pieniądze łatwymi sposobami, jak zaangażować w to internautów.
  • Stwórz swoją społeczność - jak wybrać najlepsze dla siebie media społecznościowe (może Facebook wcale nie jest dla Was?), jak stworzyć blog swojej organizacji i zrzeszać wokół niego swoją społeczność.
  • Warsztat grupy Allegro - w jaki sposób tworzyć aukcje charytatywne i angażować wokół nich społeczności.

Dla wszystkich uczestników wstęp na konferencję jest bezpłatny.

Wydarzenie wspiera Google Poland. Sponsorem konferencji jest Allegro.

Zapisy i więcej informacji na stronie www.nowgoonline.wosp.org.pl.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij