Barbara Krysztofczyk została szefową PR-u Szymona Hołowni

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Barbara Krysztofczyk została szefową PR-u Szymona Hołowni

Z początkiem marca Barbara Krysztofczyk dołączyła do ścisłego grona zarządczego sztabu wyborczego Szymona Hołowni. Poprowadzi zespół mediowo-informacyjny jako szefowa PR-u kampanii kandydata na prezydenta RP.

Krysztofczyk ściśle współpracuje z Jackiem Cichockim, Michałem Koboską, Olgą Adamkiewicz i Stanisławem Zakroczymskim. Zajmuje się strategią mediową i polityką informacyjną. W związku z nową funkcją odstąpiła od wszystkich swoich dotychczasowych zadań związanych z pracą w Synertime, pozostaje jednak właścicielką 50% udziałów agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zawsze lubiłam przede wszystkim takie projekty, które w swoim DNA mają pasję i chęć dokonania istotnej zmiany. Kampania prezydencka Szymona Hołowni to w 100% inicjatywa opierająca się właśnie na takich wartościach – dlatego chcę być jej częścią – skomentowała szefowa PR-u Szymona Hołowni.

Barbara Krysztofczyk to strateg komunikacji i trener medialny. Do niedawna prezes zarządu Synertime, agencji PR (na rynku od 13 lat), której jest współwłaścicielką. Pracowała przy ponad 150 polskich i międzynarodowych projektach marketingowych na rzecz instytucji publicznych, miast, krajów, polityków, gwiazd, fundacji, startupów i korporacji. Jest jednym z autorów „Leksykonu public relations”, a także jurorem Złotych Spinaczy – najbardziej prestiżowego konkursu dla profesjonalistów PR w Polsce. Prowadzi zajęcia w ramach London School of Public Relations.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij