Awanse na kluczowe stanowiska w Adrino

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awanse na kluczowe stanowiska w Adrino

Adrino, polska sieć reklamy native i rich media, poinformowała o awansach w firmie. Nowe stanowiska otrzymali: Dorota Łoboda-Kąkowicz, która została managing directorem, Michał Jankowski, obecnie head of agency sales oraz Daniel Franc, awansowany na funkcję head of direct sales.

Dorota Łoboda-Kąkowicz w branży marketingowej pracuje od 2009 roku. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała między innymi w GroupM oraz w Mindshare. Do Grupy Netsprint, której częścią jest Adrino, dołączyła w 2017 roku jako head of strategy division. Dorota Łoboda-Kąkowicz jako managing director odpowiada za pracę organizacyjną, modernizację produktu, wdrażania nowych rozwiązań, technologii oraz narzędzi w ramach portfolio produktowego Adrino, zarówno tych mobile jak i desktop.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Michał Jankowski marketingiem zajmuje się od 2010r. W swojej karierze zawodowej pracował między innymi dla GG Network oraz Gremi Media. Z Adrino jest związany od 4 lat, wcześniej jako team leader w dziale sprzedaży agencyjnej. Od marca 2020 jako head of agency sales, jest odpowiedzialny za pracę i rozwój działu sprzedaży agencyjnej, a także negocjacje z domami mediowymi.

Daniel Franc z mediami związany jest od 2008 roku. Pierwsze kroki stawiał w radiu Roxy, następnie pracował w Gazecie Wyborczej, Gazeta.pl oraz Stroer Digital. W 2018 roku dołączył do Adrino, gdzie początkowo kierował działem klientów kluczowych. Od marca tego roku objął funkcję head of direct sales, a do jego obowiązków należy nadzór i rozwój działu sprzedaży bezpośredniej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij