Grupa polskich krawcowych szyje maseczki dla polskich szpitali

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa polskich krawcowych szyje maseczki dla polskich szpitali

Grupa polskich krawcowych zorganizowała akcję, w ramach której szyją maseczki ochronne i przekazują je placówkom medycznym. Potrzebują wsparcia finansowego na zakup materiałów oraz transport. Portal UbraniaDoOddania.pl wystartował z kampanią, w której każdy może pomóc.

Z powodu pandemii koronawirusa i rosnącej liczby chorych, z dnia na dzień rośnie także zapotrzebowanie na maseczki ochronne. A te szybko stały się towarem deficytowym. Potrzebują ich szpitale, hospicja, przychodnie lekarskie, domy opieki i pomocy. Projekt #polskiekrawcowewakcji łączy te placówki ze szwalniami oraz osobami prywatnymi, które mogą zaoferować pomoc, szyjąc w domowych warunkach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do akcji włączył się także portal Ubraniadooddania.pl. Na platformie powstała zbiórka odzieży, która umożliwia wsparcie projektu. Wystarczy zarejestrować się na portalu, zrobić porządki w szafie, a zbędne, lecz bardzo dobrej jakości ubrania, zapakować w karton. Darowizna zostanie odebrana przez kuriera zupełnie za darmo. Ze względów bezpieczeństwa warto umówić się na pozostawienie paczki pod drzwiami. Kontakt do kuriera zostanie przekazany mailowo w wybranym przez użytkownika dniu odbioru darowizny. Odzież zostanie zważona i przeliczona na pieniądze, które zasilą konto projektu. 10 kilogramów ubrań to 10 złotych na wsparcie inicjatywy.

Cel zbiórki to 10 tysięcy złotych. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup materiałów, w tym włókniny medycznej, flizeliny, bawełny, a także na pokrycie kosztów logistycznych przedsięwzięcia. 

Szczegóły zbiórki, a także instrukcje, jak zapakować i przekazać ubrania dostępne są TUTAJ.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij