Reporter Young i Greenpoint szyją fartuchy ochronne dla polskiej służby zdrowia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Reporter Young i Greenpoint szyją fartuchy  ochronne dla polskiej służby zdrowia

Do walki z koronawirusem włączają się także krakowskie marki odzieżowe – Reporter Young i Greenpoint. Firmy zdecydowały się wesprzeć służbę zdrowia i uszyć darmowe fartuchy ochronne dla szpitali.

Krakowskie marki odzieżowe postanowiły pomóc szpitalom w Krakowie, ponieważ to właśnie to miasto jest najbliższe ich sercom i właśnie tutaj prowadzą swoje firmy. Jednak już teraz wiadomo, że fartuchy otrzymają również inne potrzebujące szpitale, nie tylko z Krakowa. Jednocząc swoje wspólne siły i doświadczenie w branży odzieżowej, Reporter Young i Greenpoint chcą wspomóc personel medyczny. Zdecydowały się na uszycie fartuchów ochronnych, ze względu na ich ogromne zapotrzebowanie i niską dostępność. Dysponując własną szwalnią, ruszają z produkcją już teraz i jak najszybciej przekażą je szpitalom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pomoc nie kończy się tylko na przekazaniu fartuchów ochronnych, ponieważ Reporer Young uruchomił także akcję #zostajewdomuzRY, skierowaną do młodzieży i ich rodziców, która zachęca ich do pozostania w domach i inspiruje do tego, w jaki sposób mogą kreatywnie spędzić ten nietypowy czas w domu. Akcja spotkała się z odzewem wśród najmłodszego pokolenia, które wykazało się ogromną świadomością i chęcią szerzenia pozytywnej postawy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij