Andrzej Duda założył konto na TikToku – w pierwszym filmiku promuje turniej e-sportowy

Andrzej Duda założył konto na TikToku – w pierwszym filmiku promuje turniej e-sportowy

W ramach promocji turnieju e-sportowego zatytułowanego Grarantanna, który został przygotowany przez Ministerstwo Cyfryzacji, prezydent Polski Andrzej Duda postanowił założyć konto na TikToku.

Na nowo utworzonym profilu Andrzeja Dudy na TikToku już pojawił się pierwszy filmik, w którym prezydent Polski zachęca młodych ludzi do wzięcia udziału w turnieju e-sportowym Grarantanna. Krótkie, humorystyczne wideo, oparte na formacie nawiązującym do popularnych memów, szybko podbiło serca internautów – na tę ma już ono ponad 2,4 mln wyświetleń, a liczba ta cały czas rośnie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
@andrzejdudanatiktoku

##grarantanna ##zostanwdomu ##zostanciewdomu ##koronawirus ##coronavirus ##foryou ##fyp ##koronawiruswpolsce ##andrzejduda

♬ dźwięk oryginalny - andrzejdudanatiktoku

PS

W związku z tym, że ostatnio mamy znacznie więcej czasu na eksplorowanie internetu, postanowiliśmy zagłębić się w młodzieżowej aplikacji TikTok, na której oprócz czysto rozrywkowych treści, znajdziemy także wiele przykładów działań marketingowych.

PS2

Premier Polski Mateusz Morawiecki postanowił odnieść się do wszelkich fake newsów na temat koronawirusa – w wywiadzie udzielonym popularnemu youtuberowi Blowkowi polityk odpowiedział na pytania dotyczące panującej epidemii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij