KIR nowym klientem Clue PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KIR nowym klientem Clue PR

Agencja Clue PR została wybrana w przetargu na obsługę działań komunikacyjnych, ogłoszonym przez KIR – podmiot infrastruktury sektora bankowego, łączący funkcje izby rozliczeniowej oraz technologicznego huba usług wspólnych.

Do zadań agencji należała będzie realizacja działań wzmacniających wizerunek KIR jako instytucji dostarczającej nowoczesne cyfrowe rozwiązania wykorzystywane w branży finansowej, sektorze prywatnym i administracji publicznej. Agencja będzie wspierać KIR w prowadzeniu komunikacji korporacyjnej i produktowej, współtworzyć strategię obecności firmy w mediach społecznościowych oraz prowadzić działania z zakresu influencer marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Clue PR to jedna z najszybciej rozwijających się agencji public relations w Polsce, specjalizująca się w komunikacji korporacyjnej i produktowej dla firm z branży technologicznej, finansowej, ecommerce, logistycznej i przemysłowej. Agencja działa na kilku rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. na Węgrzech, w Czechach i w Grecji. Clue PR należy do ZFPR oraz międzynarodowej sieci Tribe Global, zrzeszającej firmy z Europy, Ameryki Północnej i Łacińskiej, Azji oraz Afryki.

Działania ze strony Clue PR realizuje zespół prowadzony przez Michała Kwietniewskiego.

KIR jest kluczowym dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, niezbędnych dla funkcjonowania gospodarki cyfrowej i przyjaznego e-państwa. Zapewnia usługi, które skutecznie i efektywnie podnoszą poziom digitalizacji procesów, zarówno w sferze komercyjnej, jak i w administracji publicznej. Wśród najnowszych projektów KIR są narzędzia do zdalnej weryfikacji tożsamości - mojeID oraz elektroniczny podpis kwalifikowany wykorzystujący technologię chmurową mSzafir – który, w opcji umożliwiającej jednorazowe użycie, do końca kwietnia jest dostępny bezpłatnie dla klientów PKO Banku Polskiego. Spółka jest także pionierem technologii blockchain w Polsce. Rozwiązanie trwałego nośnika utworzone w oparciu o tę technologię, jest stosowane do obsługi dokumentów publicznych przez szereg podmiotów finansowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij