Hosting nazwa.pl – bezpieczna i szybka usługa dla wszystkich

Hosting nazwa.pl – bezpieczna i szybka usługa dla wszystkich

W branży cyfrowej z pewnością wiele osób staje przed trudnym wyborem dostawcy serwera, czy to w przypadku strony kampanijnej, czy też sklepu internetowego. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze hostingu?

Branża marketingowa staje się w coraz większym stopniu digitalowa. Agencje i różnego typu podmioty codziennie tworzą strony WWW, landing page’e, sklepy internetowe czy aplikacje. Do tego wszystkiego potrzebne są spore zasoby sieci i dobry hosting. Nie bez znaczenia staje się więc odpowiedni dobór operatora, ponieważ ma on w dużej mierze wpływ na efektywność tworzonych przez branżę rozwiązań.

Największym dostawcą hostingu w Polsce jest nazwa.pl, a jej oferta z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Bezpieczeństwo i szybkość przede wszystkim

W ofercie nazwa.pl dostępne są trzy pakiety hostingowe. Każdy z nich zawiera spore możliwości, takie jak:

 • nielimitowana liczba domen i kont e-mailowych,
 • obsługa certyfikatów SSL,
 • kopie bezpieczeństwa danych,
 • antyspam i antywirus,
 • zaawansowana ochrona DoS i DDoS,
 • zabezpieczenie anty-exploitowe,
 • Web Application Firewall,
 • bazy MySQL/MariaDB/PostgreSQL,
 • dostęp przez SSH,
 • obsługę HTTP/2 i TLS 1.3,
 • pomoc techniczną 24 godziny na dobę, oferującą porady w zakresie funkcjonowania usług oraz doboru usług dodatkowych.

Natomiast to, co różni od siebie pakiety, to m.in. dostępna przestrzeń dyskowa.

W pakiecie Hosting Cloud Basic otrzymamy pojemność 100 GB, w pakiecie Hosting Cloud Start dysponować będziemy już pojemnością wynoszącą 250 GB, natomiast w najbardziej zaawansowanym rozwiązaniu Hosting Cloud Biznes przestrzeń dyskowa sięgnie aż 500 GB.

Dla klientów wyjątkowo dużo korzystających z poczty elektronicznej istnieje możliwość zwiększenia limitu liczby wysyłanych wiadomości e-mail do 100 000 na dobę, co pozwala na wysłanie w przeciągu miesiąca około 3 000 000 wiadomości.

Hosting oferowany przez nazwa.pl cechuje się nie tylko bezpieczeństwem i wieloma możliwościami, ale także wyjątkową szybkością. Aby to zapewnić, firma zainwestowała w ultraszybkie dyski Intel Optane w technologii 3D XPoint, wspierane przez obecnie najszybsze procesory serwerowe Intel Xeon E-2288G. Dzięki temu rozwiązaniu nazwa.pl oferuje aktualnie najszybszy hosting w Polsce.

– Dzięki wymianie serwerów strony WWW obsługiwane przez nazwa.pl działają kilkukrotnie szybciej niż na hostingu w innych firmach konkurencyjnych. Warto więc przed zakupem hostingu porównać nie tylko cenę, ale przede wszystkim szybkość działania oferowanych usług – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Bardzo dużą zaletą jest także to, że nazwa.pl oferuje hosting w chmurze, czyli tzw. cloud hosting. Zapewnia on poprawne działanie stron i aplikacji niezależnie od wielkości ruchu generowanego przez użytkowników w danej chwili. Dzięki temu nie musisz martwić się o ewentualne przeciążenia, spowodowane nagłym wzrostem liczby wejść na stronę czy do sklepu.

Niezależnie, czy planujesz zmienić obecnego dostawcę hostingu, czy dopiero szukasz swojego pierwszego serwera, oferta nazwa.pl z pewnością jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na szybkości, jakości i bezpieczeństwie.

Jeżeli chcielibyście się samodzielnie przekonać, jak to działa w praktyce, nazwa.pl oferuje możliwość sprawdzenia tego na własnych zasadach. Czytelnicy nowymarketing.pl mogą teraz aktywować za darmo usługę Hosting Cloud Basic na okres sześciu miesięcy. Wystarczy tylko przy zamówieniu na stronie www.nazwa.pl wybrać opcję Voucher i wpisać poniższy kod rabatowy:

ms99-2648-3896
Termin ważności kodu rabatowego: 09.05.2020 r.

 

*Test został wykonany w dniach 11.02.2020 – 14.02.2020 za pomocą aplikacji WordPress 5.3.2 pobranej ze strony pl.wordpress.org (czysta instalacja) wraz z zainstalowanym dodatkowym pluginem Query Monitor 3.5.2, w środowisku PHP 7.3, na płatnych pakietach hostingowych badanych usługodawców. Pomiary wykonywano przez 4 dni po 5 razy dziennie. Na wykresie zaprezentowano dla każdego z usługodawców minimalny czas ze wszystkich 20 pomiarów, podany w sekundach.

 

Artykuł powstał we współpracy z nazwa.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij