CCC rozpoczyna produkcję ochraniaczy na buty dla szpitala w Bolesławcu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CCC rozpoczyna produkcję ochraniaczy na buty dla szpitala w Bolesławcu

Zakład produkcyjny CCC w Polkowicach rozpoczął produkcję jednorazowych ochraniaczy na buty przeznaczonych dla personelu Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu (woj. dolnośląskie), jednego z 19 szpitali w Polsce zgłoszonego do walki z koronawirusem.

Opracowane przez CCC, po konsultacjach ze szpitalem, ochraniacze na buty mają niestandardowe wymiary - są wyższe niż standardowe - by jeszcze lepiej chronić służby medyczne przed zarażeniem, co jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa personelu i pacjentów szpitala.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie wymaga od nas wszystkich zaangażowania w walkę z koronawirusem. Widząc rosnące zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej przeprowadziliśmy odpowiednie testy i rozpoczęliśmy produkcję ochraniaczy na obuwie, które zostaną przekazane dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. Oczywiście produkcja realizowana będzie przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności . Robimy to w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy w stanie wesprzeć też inne placówki medyczne – mówi Daria Sulgostowska, rzecznik prasowy CCC S.A.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij