Łączony numer magazynu „Vogue Polska”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łączony numer magazynu „Vogue Polska”

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, dbając o komfort i bezpieczeństwo czytelników, pracowników oraz współpracowników, mając też na uwadze ograniczony dostęp do punktów sprzedaży prasy redakcja „Vogue Polska” podjęła decyzję, że kolejny numer magazynu będzie numerem łączonym.

Kolejny numer magazynu „Vogue Polska” zadebiutuje na rynku 28 kwietnia br. i będzie numerem łączonym – majowo-czerwcowym. Do tego czasu dostępne będzie wydanie kwietniowe, które można kupić w jednym z wielu punktów sprzedaży lub zamówić z darmową dostawą bez konieczności wychodzenia z domu. Jednocześnie w związku z nowym harmonogramem wszystkie prenumeraty zostaną automatycznie bezpłatnie wydłużone o kolejny numer.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W serwisie Vogue.pl, w ramach akcji #zostanwdomuzvogue, stale pojawiają się nowe cykle i artykuły, m.in. o tym jak znani styliści, fotografowie i influencerzy pracują w warunkach domowych, ale również porady kulinarne czołowych szefów kuchni, selekcje modowe i urodowe oraz teksty ekspertów. W ramach tej samej akcji wspieramy też rodzime marki modowe i projektantów.

Kolejne numery „Vogue Polska” będą ukazywały się według regularnego cyklu, numer lipcowo-sierpniowy pojawi się na rynku w połowie czerwca.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij