WHO, Lady Gaga i Global Citizen organizują charytatywny koncert, by wesprzeć służbę zdrowia walczącą z koronawirusem

WHO, Lady Gaga i Global Citizen organizują charytatywny koncert, by wesprzeć służbę zdrowia walczącą z koronawirusem

18 kwietnia br. odbędzie się wielki, charytatywny koncert organizowany przez piosenkarkę Lady Gagę, WHO i inicjatywę Global Citizen. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na wsparcie służby zdrowia walczącej z koronawirusem.

Światowa Organizacja Zdrowia we współpracy z piosenkarką Lady Gagą i Global Citizen, inicjatywą walczącą z ubóstwem na świecie, organizują wielki koncert charytatywny pod hasłem One World: Together At Home. Wydarzenie będzie stanowiło podziękowanie za ogromny wkład wszystkich pracowników służby zdrowia na całym świecie w walce z pandemią COVID-19.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas koncertu transmitowanego na cały świat zbierane będą środki na wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych itp. Jak poinformowała piosenkarka Lady Gaga podczas konferencji prasowej dotyczącej wydarzenia, do tej pory udało się zebrać już ponad 35 mln dolarów na walkę z koronawirusem. Organizatorzy koncertu mają nadzieję, że kwotę tę uda się znacząco zwiększyć podczas eventu One World: Together At Home.

Koncert rozpocznie się 18 kwietnia o 2:00 czasu polskiego i będzie transmitowany na wielu platformach, w tym m.in. na Twitterze, Instagramie, YouTubie oraz Tidalu. Natomiast koncerty ze swoich domów zagrają m.in. Billie Eilish, Elton John oraz Andrea Bocelli. 

PS

4 kwietnia br. na platformie Player.pl odbyła się seria internetowych koncertów zorganizowanych w ramach akcji #koncertdlabohaterów. Podczas transmisji na żywo udało się zebrać ponad 4 mln złotych na walkę z pandemią.

PS2

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

PS3

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

PS4

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij