Lidl montuje stacje dezynfekujące w swoich sklepach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl montuje stacje dezynfekujące w swoich sklepach

Higiena rąk jest bardzo istotna w trakcie przebywania poza domem, w celu zrealizowania podstawowych spraw jak np. wizyta w aptece czy zakupy spożywcze. Lidl Polska stara się to ułatwić – wkrótce we wszystkich sklepach sieci zostaną zamontowane specjalne stacje do dezynfekcji dłoni.

Sieci handlowe podejmują liczne działania mające zapewnić ochronę pracownikom oraz klientom. Jednym z podstawowych elementów bezpieczeństwa jest higiena dłoni, dlatego Lidl Polska rozpoczął montaż specjalnych stacji dezynfekujących. Stacje już funkcjonują w kilkudziesięciu sklepach sieci. W ciągu kilku kolejnych dni pojawią się we wszystkich obiektach, w całej Polsce. Klienci wchodząc do sklepu będą mieli możliwość profesjonalnej dezynfekcji rąk. Co więcej stacje zwiększają bezpieczeństwo i komfort – działają w sposób bezdotykowy, automatycznie dozując środek do dezynfekcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wszyscy doskonale wiemy jak ważna w aktualnej sytuacji jest higiena rąk. Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektor Sanitarny nieustannie przypominają nam zasady prawidłowego mycia rąk oraz dezynfekcji. Czyste dłonie to jednocześnie większe bezpieczeństwo dla nas i naszych bliskich. Chcąc wyjść naprzeciw tym potrzebom społeczeństwa rozpoczęliśmy montaż stacji dezynfekujących w sklepach naszej sieci. Wkrótce klienci odwiedzający sklepy Lidl będą mogli w bezpieczny, bezdotykowy sposób zdezynfekować dłonie przy wejściu do sklepu i tym samym w bardziej komfortowych warunkach dokonać zakupów – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications Lidl Polska.

Lidl Polska jednocześnie przypomina o społecznej solidarności i wspieraniu innych, potrzebujących pomocy osób oraz zachęca do pomocy sąsiedzkiej w najbliższej okolicy. Na tą okazję sieć zaprojektowała specjalny plakat w formacie A4 „Sąsiedzie, potrzebujesz pomocy?”, który można wydrukować na domowej drukarce, uzupełnić i wywiesić w miejscu zamieszkania (np. na klatce schodowej w bloku, na drzwiach wejściowych, czy tablicy informacyjnej). W ten sposób osoby potrzebujące wsparcia mogą skontaktować się z tymi gotowymi do pomocy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij