#ZmieńTerminNieOdwołuj: rusza akcja „Jadę w Bieszczady!”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#ZmieńTerminNieOdwołuj: rusza akcja „Jadę w Bieszczady!”

Fundacja Bieg Rzeźnika ruszyła z akcją „Jadę w Bieszczady!”, której celem jest zachęcenie społeczeństwa do odwiedzania Bieszczad po zakończeniu epidemii i związanych z nią restrykcji.

Od 2004 roku Fundacja Bieg Rzeźnika organizuje w Bieszczadach Bieg Rzeźnika, Zimowy Maraton Bieszczadzki i Hyundai Ultramaraton Bieszczadzki. Pomimo, że osoby zaangażowane w prace nad tymi imprezami pochodzą z różnych stron Polski to właśnie Bieszczady są im szczególnie bliskie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Projekt Jadę w Bieszczady #ZmieńTerminNieOdwołuj jest reakcją fundacji na to, co się dzieje w związku z epidemią COVID-19. Skutki działań ograniczających rozprzestrzenianie się zarazy dotykają wszystkich, ale w szczególności branży turystycznej i okołoturystycznej: hoteli, gastronomii, transportu, organizatorów rozmaitych atrakcji turystycznych, organizatorów imprez sportowych i kulturalnych, klientów, dostawców, partnerów… wszystkich. 

Wychodząc naprzeciw końcowi zarazy fundacja poprosiła przedstawicieli bieszczadzkich samorządów i branży turystycznej, aby opowiedzieli, dlaczego warto przyjechać w Bieszczady, w jaki sposób epidemia i związane z nią ograniczenia wpływają na to co się w Bieszczadach dzieje oraz zaprosili wszystkich do odwiedzania Bieszczad po zakończeniu epidemii i związanych z nią restrykcji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij