CLUE PR dla szwajcarskiego banku UBS

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CLUE PR dla szwajcarskiego banku UBS

Clue PR przedłużyło umowę na prowadzenie działań komunikacyjnych w Polsce, Grecji i na Cyprze dla szwajcarskiego banku UBS. Agencja odpowiada za media relations oraz dostarczenie analiz banku w takich obszarach jak nowe technologie, odpowiedzialne inwestowanie czy rynki walutowe.

– Polska jest dla UBS Wealth Management kluczowym rynkiem w Europie Środkowej. Zależy nam na lokalnej ekspertyzie i dobrej znajomości otoczenia medialnego w regionie, aby zapewnić odpowiednie wsparcie dla naszych działań – mówi Sandor Pasqualetti, head of Central Europe w UBS Global Wealth Management.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– UBS jako jeden z wiodących banków na świecie, bezpiecznie nawiguje swoich Klientów w tych burzliwych czasach. Pracować dla takiej instytucji jest ogromnym wyróżnieniem – podkreśla Karol Świtała, managing partner w Clue PR.

UBS to jedna z kluczowych szwajcarskich instytucji finansowych, która zapewnia doradztwo i rozwiązania finansowe dla klientów instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie, a także osób prywatnych w Szwajcarii. Bank koncentruje się na firmach, które mają silną pozycję na swoich rynkach, są efektywne kapitałowo i mają atrakcyjne perspektywy długoterminowego wzrostu lub rentowności. UBS ma swoje przedstawicielstwa w 50 krajach i działa na wszystkich głównych rynkach finansowych na świecie. Łącznie zatrudnia 67 000 osób i jest notowany na giełdach w Zurychu i Nowym Jorku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij