Fundacja Urtica Dzieciom włącza się do akcji Pomagamy szpitalom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Fundacja Urtica Dzieciom włącza się do akcji Pomagamy szpitalom

Ruszyła platforma komunikacyjna, której celem jest pomoc szpitalom w czasie pandemii koronawirusa. Za jej pośrednictwem oddziały szpitalne mogą zgłaszać potrzeby, a firmy oferować swoje wsparcie. Do akcji dołączyła też Fundacja Urtica Dzieciom.

Trudna sytuacja epidemiologiczna w kraju nie ułatwia pracy służbie zdrowia. Oddziały szpitalne borykają się z trudnościami, których dotychczas nie znały. Na pomoc tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu ruszyły instytucje, osoby indywidualne, a organizacje pozarządowe zmodyfikowały kierunki swojej działalności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od 23 lat wspieramy zmagających się z nowotworami najmłodszych, organizując warsztaty plastyczne „Słoneczna Galeria” czy turnusy terapeutyczne „Urtica Dzieciom Camp”. Nie możemy być teraz z naszymi podopiecznymi tak, jak dotychczas, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, by zadbać o ich bezpieczeństwo oraz zdrowie – mówi Anna Marusia, prezes Fundacji Urtica Dzieciom.

Firmy i instytucje, które chcą włączyć się w akcję, a nie mają możliwości, by samodzielnie kontaktować z lokalnymi szpitalami, mogą zadeklarować wybraną przez siebie formę pomocy za pośrednictwem Fundacji Urtica Dzieciom. Ta z kolei na bieżąco weryfikuje potrzeby dziecięcych oddziałów onkologii i hematologii w całej Polsce, przekazując otrzymane materiały do placówek medycznych, w których są w danej chwili niezbędne.

– Pierwsze szpitale już zgłosiły swoje zapotrzebowanie. Najczęściej są to maseczki, fartuchy, rękawice, środki do dezynfekcji. To przydaje się wszędzie – wyjaśnia Anna Marusia.

Szczegóły akcji dostępne są na https://pomagamyszpitalom.pl/.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij