IKEA zdradziła, jak samemu zrobić słynne klopsiki – przepis wygląda jak instrukcja składania mebli

IKEA zdradziła, jak samemu zrobić słynne klopsiki – przepis wygląda jak instrukcja składania mebli

W związku z tym, że wielu z nas przebywa aktualnie na kwarantannie domowej, IKEA postanowiła udostępnić swój oryginalny przepis na kultowe już klopsiki – nie został on jednak opublikowany w standardowej formie, a przypomina instrukcję składania mebli.

IKEA to marka znana na całym świecie i posiada pewne elementy brandingu, z których słynie i które wyróżniają ją na tle innych firm. Mowa tutaj chociażby o charakterystycznych instrukcjach do składania mebli czy też słynnych klopsikach dostępnych w punktach gastronomicznych sieci. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz, z uwagi na panującą pandemię koronawirusa, większość sklepów marki zostało zamkniętych. I to nie tylko w Polsce, ale i w wielu państwach na całym świecie. Choć marka wciąż oferuje swoim klientom robienie zakupów przez stronę internetową lub telefonicznie, to niestety nie dane jest nam zjeść pysznego torcika Daim czy też wspomnianych klopsików. 

W związku z tym IKEA postanowiła sprawić niemałą przyjemność wszystkim tym, którzy przebywają aktualnie na kwarantannie domowej i podzieliła się przepisem na swoją kultową już potrawę oraz charakterystyczny szwedzki sos śmietankowy.  

Co ciekawe, przepis nie został udostępniony przez markę w standardowej formie – przypomina on bowiem instrukcję do składania mebli! 

Zobacz grafikę w pełnym rozmiarze. 

PS

W dniu meczu Szwecja – Anglia w ćwierćfinale mistrzostw świata na okładce angielskiego dziennika The Times ukazał się wzorowany na instrukcji składania mebli z Ikei przewodnik, jak pokonać przeciwnika.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij