TVN za złotówkę wyemituje reklamy małych firm

TVN za złotówkę wyemituje reklamy małych firm

TVN ruszyło z akcją pod hasłem „TVN Pomagajmy sobie”, za pomocą której chce pomóc małym firmom w trudnej sytuacji, w jakiej się aktualnie znajdują – stacja wyemituje za symboliczną złotówkę ich reklamy.

Firma TVN Discovery zainicjowała nową akcję pod hasłem „TVN Pomagajmy sobie”, która ma na celu wsparcie biznesu w walce o utrzymanie klientów oraz przetrwanie trudnego czasu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach inicjatywy stacja przekaże świadczenia reklamowe o łącznej wartości nawet do 6 milionów złotych. Dzięki temu, każdy przedsiębiorca może otrzymać kampanię o maksymalnej wartości 5 tys. złotych cennikowo do wykorzystania w online z geolokalizacją oraz pakiet 10 spotów z emisją na antenie telewizyjnej w kanale tematycznym Grupy TVN Discovery, dopasowanym do branży przedsiębiorcy. Końcowy koszt kampanii to symboliczna złotówka.

Aby wziąć udział w akcji, należy wypełnić formularz na stronie akcji oraz przysłać spot reklamowy swojej firmy. Ilość pakietów reklamowych jest jednak ograniczona – otrzyma je 500 pierwszych zgłoszeń spełniających wymogi akcji. O przyznaniu pakietu dla przedsiębiorcy decyduje kolejność zgłoszeń, poprawność ich weryfikacji oraz rejestracja zleceń emisji kampanii. 

PS

Koronawirus rozprzestrzenia się coraz szybciej i zbiera coraz większe żniwa. W celu wyjścia naprzeciw tej trudnej sytuacji wiele marek zdecydowało się wesprzeć swoich klientów na różne sposoby.

PS2

4 kwietnia br. na platformie Player.pl odbyła się seria internetowych koncertów zorganizowanych w ramach akcji #koncertdlabohaterów. Podczas transmisji na żywo udało się zebrać ponad 4 mln złotych na walkę z pandemią.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij