Travis Scott zagra wirtualne koncerty w grze Fortnite – pierwsze widowisko obejrzało ponad 12 mln osób

Travis Scott zagra wirtualne koncerty w grze Fortnite – pierwsze widowisko obejrzało ponad 12 mln osób

Travis Scott nawiązał współpracę z popularną grą Fortnite – w jej ramach raper zagra serię koncertów zatytułowanych „Astronomical”, które będzie można oglądać na żywo w środowisku gry. Pierwszy występ odbył się 24 kwietnia br. o 1 w nocy i zgromadził przed ekranami laptopów ponad 12 mln osób.

Twórcy gry Fortnite już od jakiegoś czasu dostarczają internautom szeroką gamę niekonwencjonalnych widowisk – w 2018 roku na przykład gracze byli świadkami „wystrzelenia” w kosmos rakiety, która w efekcie utworzyła ogromną wyrwę na niebie, co wyglądało jak jakaś tajemnicza szczelina w czasoprzestrzeni. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Natomiast w ubiegłym roku w grze transmitowany na żywo był koncert DJ’a Marshmello, którego występ obejrzało kilka milionów osób. Teraz twórcy Fortnite’a zdecydowali się na podobne widowisko, lecz z udziałem rapera Travisa Scotta.

W ramach współpracy z Epic Games – producentem wspomnianej gry – artysta zagra serię 5 koncertów pod hasłem „Astronomical”. Występy będą transmitowane na żywo i odbędą się w środowisku Fortnite’a. 

Co więcej, w ramach promocji nietypowego projektu Travis Scott zaprezentował nowy singiel „The Scotts”, który pojawi się w trakcie koncertów w grze.

Pierwsze widowisko odbyło się dzisiaj, 24 kwietnia br. o 1 w nocy czasu polskiego. Jak poinformowali twórcy gry, koncert zgromadziło przed ekranami laptopów i komputerów ponad 12 mln osób.

PS

Streamer Tyler Blevins, znany też jako „Ninja”, jest jednym z najpopularniejszych graczy Fortnite. Znany esportowiec w ubiegłym roku nawiązał współpracę z marką adidasa, w ramach której stworzy własną kolekcję odzieży.

PS2

W maju 2019 roku gra komputerowa Fortnite nawiązała współpracę z marką Air Jordan. W jej ramach w popularnej grze komputerowej pojawiły się nowe skórki z charakterystycznymi butami sportowymi oraz wydarzenie okresowe „Odjazd Centralny”, podczas którego gracze biegali ulicami miasta, pokonując przeszkody.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij