Prezes Lewiatan Holding S.A. Wojciech Kruszewski przechodzi na emeryturę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Prezes Lewiatan Holding S.A. Wojciech Kruszewski przechodzi na emeryturę

28 kwietnia br. Wojciech Kruszewski zakończy swoją pracę na stanowisku prezesa PSH Lewiatan. Po 15 latach zarządzania polską siecią franczyzową, Kruszewski przechodzi na emeryturę. Na stanowisku prezesa zastąpi go Robert Rękas, który dotychczas pełnił funkcję członka zarządu Lewiatan Holding S.A.

Wojciech Kruszewski jest związany z PSH Lewiatan od 1994 roku, natomiast stanowisko prezesa piastuje od 2005 roku. Jest jednym z pomysłodawców i założycieli PSH Lewiatan, która powstała w odpowiedzi na nasiloną ekspansję zagranicznych sieci handlowych. Kruszewski odpowiada za dynamiczny rozwój Lewiatana, który jest aktualnie trzecią siecią handlową w Polsce i jedną z największych sieci w Europie Środkowo-Wschodniej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– To dla mnie ogromne wyróżnienie, że przez ostatnie 15 lat miałem zaszczyt współtworzyć, a później kierować siecią Lewiatan. Cieszę się, że odważne decyzje podjęte w 1994 roku we współpracy z innymi hurtownikami, pozwoliły nam wspólnie zbudować zintegrowaną sieć detaliczną, która jest obecnie największą siecią o polskim kapitale. Jestem przekonany, że pozostawiam Lewiatana w bardzo dobrych rękach, a przemyślana i dobrze zaplanowana sukcesja zaowocuje kolejnymi sukcesami i pozwoli na dalszy rozwój naszej sieci – mówi Wojciech Kruszewski.

Wojciech Kruszewski to wybitny specjalista i ekspert branży handlowej. Jego wiedza i wieloletnie doświadczenie zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami oraz przyznaniem tytułu Osobowość Handlu. Znana i ceniona jest także jego działalność społeczna w różnych gremiach ekonomicznych i społecznych, służących handlowi i polskim przedsiębiorcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij