Beata Rakoczy dołącza do bluebird artists

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Beata Rakoczy dołącza do bluebird artists

Impresariat bluebird artists reprezentuje twórców ze świata filmu i reklamy. Od początku swojego istnienia stawiają na świeżość i młode talenty. W myśl tej idei do agencji dołącza właśnie nowa operatorka Beata Rakoczy.

Beata pochodzi z Katowic, gdzie ukończyła Szkołę Filmową im. Krzysztofa Kieślowskiego. Od tego czasu realizuje formy fabularne, reklamy, dokumenty i teledyski. Została nagrodzona za najlepsze zdjęcia do filmu "By Halves"; na Międzynarodowym Festiwalu Moscow Shorts oraz za "Wiem", na Międzynarodowym Festiwalu Watersprite w Cambridge, UK. Dokument "Miss Holocaust" był w oficjalnej selekcji do kategorii najlepszy film krótkometrażowy na 67 Międzynarodowym Festiwalu Berlinale.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie boi się eksperymentować, inspiruje ją światło i emocje. Pracuje w Polsce i na arenie międzynarodowej. W każdym projekcie stawia na indywidualny język wizualny wyrażony przez kolor, kompozycję i ruch kamery. Ogromną wagę przywiązuje także do storytellingu – bo nie ma dobrych zdjęć bez dobrej historii. Często jest dla reżysera lub reżyserki partnerką do współpracy jeszcze na etapie analiz scenariuszowych, aby jak najlepiej opowiedzieć dramaturgię poszczególnych scen. Film to dla niej praca zespołowa.

Tutaj znajdziecie wszystkie prace Beaty. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij