Przeprowadzanie testów na obecność COVID-19 na parkingu centrum handlowego Pasażu Tesco w Poznaniu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przeprowadzanie testów na obecność COVID-19 na parkingu centrum handlowego Pasażu Tesco w Poznaniu

Od kilku dni na terenie parkingu Pasażu Tesco w Poznaniu przy ulicy Serbskiej 7 działa trzeci mobilny punkt pobrań w Polsce „Drive&Go-Thru”, pozwalający na wykonywanie testów na obecność COVID-19.

Dzięki udostępnieniu przestrzeni parkingowych przez Pasaż Tesco, poznański oddział laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA, mógł wprowadzić mobilny punkt na pobieranie materiału do badań wykrywających obecność wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR. Placówka na terenie parkingu centrum handlowego jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 15:00.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią i coraz większe zainteresowanie wykonywaniem testów na obecność COVID-19, wiele krajów decyduje się na wdrożenie dedykowanych punktów pobrań. Pasaże Tesco oraz DIAGNOSTYKA wyszli z inicjatywą zorganizowania takich punktów na terenie całej Polski, zlokalizowanych w specjalnych namiotach „Drive&Go-Thru”. Centrum handlowe darmowo udostępniło swój parking w Poznaniu aby wesprzeć społeczeństwo w tym trudnym czasie. W pierwszej kolejności wykonywane są bezpłatne badania dla lekarzy, stomatologów, diagnostów laboratoryjnych, pielęgniarek i położnych, fizjoterapeutów oraz ratowników medycznych. Następnie możliwość wykonania testu będą miały osoby indywidualne. Badania wykonane na terenach parkingów Pasaży Tesco są przeprowadzone z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij