Życie spakowane w jeden karton – Bołądź, Jędrzejczyk, Stramowski i MLH w obliczu wyzwania #SpakowaneŻycie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Życie spakowane w jeden karton – Bołądź, Jędrzejczyk, Stramowski i MLH w obliczu wyzwania #SpakowaneŻycie

Olga Bołądź, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Stramowski i Make Life Harder wzięli udział w wyzwaniu #SpakowaneŻycie i zdradzili, co zabraliby ze sobą przy przeprowadzce, gdyby mogli wziąć tylko jeden karton. Bez czego nie wyobrażają sobie swojego mieszkania, a może i życia?

Często twierdzi się, że „mają już wszystko”, ale co rzeczywiście chcieliby mieć, gdyby musieli ograniczyć się wyłącznie do tego, co zmieszczą do jednego kartonu? BBC Brit przy okazji premiery pierwszej polskiej produkcji „Spakowane życie” zaprosiło Olgę Bołądź, Piotra Stramowskiego, Joannę Jędrzejczyk i Make Life Harder do podjęcia wyjątkowego wyzwania – wyselekcjonowania najważniejszych dla nich przedmiotów, które zabraliby ze sobą przy przeprowadzce, mając do dyspozycji tylko jedno, małe pudło… 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

I tak w spakowanych przez uczestników wyzwania pudłach znalazły się zarówno rzeczy związane z ich profesją, jak i swojego rodzaju „talizmany” – w przypadku Joanny Jędrzejczyk dosłownie, ponieważ była mistrzyni UFC nie wyobraża sobie podróży bez łańcuszka podarowanego jej przez mamę!  W domu Olgi Bołądź tę rolę spełnia wielki, niebieski królik Karolek, który jest jednocześnie ulubioną zabawką jej syna. Piotr Stramowski natomiast podejmując wyzwanie #SpakowaneŻycie w pierwszej kolejności chwycił za pamiątki z Nowego Jorku, podczas gdy Jakobe Mansztajn z Make Life Harder zdecydował się na pudełko pełne rodzinnych zdjęć, z którymi wędruje z mieszkania do mieszkania. 

Wyzwanie #SpakowaneŻycie pokazuje, jak zaskakująca wartość i historie potrafią stać za przedmiotami, które dla innych zdają się być jedynie częścią wystroju. Tymczasem każdy z nas posiada w swoim mieszkaniu rzeczy, które zmieniają przysłowiowe cztery ściany w dom. Najlepiej wiedzą o tym bohaterowie serii BBC Brit „Spakowane życie” – ekipy firm przeprowadzkowych z Lublina, Warszawy, Gdańska, Rybnika i Sosnowca, które pomagają klientom w całej Polsce w relokacjach. Niezależnie od tego, czy podejmują się transportu cennego przedmiotu, czy pracy pod dużą presją czasu, każde zlecenie to coś więcej niż fizyczne wyzwanie – to ciekawe osobowości, życiowe historie oraz wachlarz emocji związany z rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu ich klientów.

Premiera serii „Spakowane życie” już w piątek 8 maja o godz. 22:30 na kanale BBC Brit. 

Za ideę kreatywną akcji odpowiada agencja Flywheel.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij