The North Face pokazuje, jak w kreatywny sposób zrobić portfel ze starego pudełka po butach

The North Face pokazuje, jak w kreatywny sposób zrobić portfel ze starego pudełka po butach

Marka The North Face postanowiła zadbać o swoich klientów i zapewnić im rozrywkę podczas trwającej obecnie izolacji społecznej wywołanej pandemią koronawirusa – firma przygotowała poradnik, jak w prosty sposób zrobić portfel z dowolnego pudełka po butach.

W czasach pandemii koronawirusa, kiedy to większość swojego czasu spędzamy w swoich czterech kątach, wiele marek przygotowuje ciekawe aktywacje dla swoich klientów, by w kreatywny sposób mogli wykorzystać swój wolny czas. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przykładem takiej marki jest The North Face. Japoński oddział firmy nawiązał współpracę z artystą Fuyukim Shimazu, który znany jest z przerabiania przedmiotów. Propaguje on tym samym upcykling, czyli formę przetwarzania wtórnego odpadów, w efekcie czego powstają zupełnie nowe produkty. 

W ramach współpracy artysta stworzył instruktażowe wideo, w którym pokazuje, jak zrobić portfel ze starego pudełka po butach, czy nawet dowolnego kartonu. Potrzebne do tego będą jedynie nożyczki, linijka, nóż oraz klej. 

zdjęcie: instagram.com/carton_wallet

PS

Heinz postanowił zadbać o swoich klientów i zapewnić im niezwykle absorbującą rozrywkę na czas izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa – marka stworzyła puzzle, w których każdy element jest w tym samym kolorze.

PS2

Słynna szwajcarska marka zegarków Omega ma jeszcze inny pomysł na wolny czas – firma stworzyła serię kolorowanek, które każdy może pobrać całkowicie za darmo ze strony brandu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij