Andrzej Duda rapuje w ramach akcji #hot16challenge2

Andrzej Duda rapuje w ramach akcji #hot16challenge2

Andrzej Duda wziął udział w popularnej ostatnimi dniami akcji pod hasłem #hot16challenge2. W jej ramach znani raperzy, artyści, a teraz nawet i politycy przygotowują 16 wersów na dowolny temat. Celem inicjatywy jest zbiórka pieniędzy dla medyków.

Kilka dni temu informowaliśmy o nietypowej akcji, która szturmem podbija internet. Polega ona na nagraniu 16 wersów na dowolny temat i nominowaniu do udziału w challengu kolejnych artystów, którzy w ciągu 72 godziny muszą opublikować swoją odpowiedź. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W akcję #hot16challenge2 zaangażowali się już m.in. duet Taconadife, Mata, Rosalie, Dawid Podsiadło, Paweł Domagała, Monika Brodka, a nawet Zbigniew Stonoga czy Janusz Korwin-Mikke. Osoby, które biorą udział w inicjatywie, jednocześnie zachęcają internautów do przekazywania datków na rzecz medyków, m.in. za pośrednictwem portalu SiePomaga.pl

Teraz w akcję zaangażował się Andrzej Duda. Do wzięcia udziału w challengu nominował Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, zespół Pectus, Golec uOrkiestrę oraz premiera Mateusza Morawieckiego.

Do tej pory udało się już zebrać ponad 1,3 mln złotych, a nowe filmiki stworzone w ramach challengu znaleźć można m.in. na tej stronie. 

PS

W ramach promocji turnieju e-sportowego zatytułowanego Grarantanna, który został przygotowany przez Ministerstwo Cyfryzacji, prezydent Polski Andrzej Duda postanowił założyć konto na TikToku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij