IKEA przygotowała instrukcje na stworzenie nietypowych miejsc do zabaw dla dzieci

IKEA przygotowała instrukcje na stworzenie nietypowych miejsc do zabaw dla dzieci

Rosyjski oddział IKEA stworzył kilka prostych, a zarazem niezwykle kreatywnych sposobów na to, jak zwykłe meble oraz przedmioty, które już posiadamy w naszych domach, przekształcić w nietypowe „schrony” i jednocześnie zapewnić dzieciom rozrywkę podczas tzw. lockdownu.

Tym razem IKEA przygotowała nietypową kampanię skierowaną do rodziców, którzy codziennie wymyślają setki pomysłów na znalezienie dla swoich dzieci rozrywki podczas trwającego wciąż tzw. lockdownu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Szwedzka marka przygotowała sześć kreatywnych instrukcji na stworzenie z mebli oraz przedmiotów, które już posiadamy w swoich domach, prostych „schronów” lub też namiotów. Zabawa, którą każdy z nas z pewnością kojarzy ze swoich czasów dzieciństwa, niewątpliwie zapewni ciekawą rozrywkę wszystkich znudzonym przesiadywaniem w czterech kątach dzieciom, a u dorosłych wywoła nutkę nostalgii.

Za realizację odpowiada agencja Instinct.

PS

Heinz postanowił zadbać o swoich klientów i zapewnić im niezwykle absorbującą rozrywkę na czas izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa – marka stworzyła puzzle, w których każdy element jest w tym samym kolorze.

PS2

Słynna szwajcarska marka zegarków Omega ma jeszcze inny pomysł na wolny czas – firma stworzyła serię kolorowanek, które każdy może pobrać całkowicie za darmo ze strony brandu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij