„Książki na zdrowie” – Grupa Wydawnicza Publicat przekazała książki do szpitali jednoimiennych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Książki na zdrowie” – Grupa Wydawnicza Publicat przekazała książki do szpitali jednoimiennych

Kryminały, powieści historyczne, przygodowe oraz książki i albumy dla dzieci - łącznie ponad 5 tys. egzemplarzy – trafi do wybranych szpitali jednoimiennych w całej Polsce. Przekaże je Grupa Wydawnicza Publicat w ramach akcji „Książki na zdrowie”.

Książki zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci trafią w pierwszej kolejności do szpitali w: Poznaniu, Wrocławiu, Raciborzu, Grudziądzu, Puławach, Kędzierzynie-Koźlu i Gdańsku. Wszystkie te placówki mają status szpitali jednoimiennych, co oznacza, że znajdują się tam pacjenci zarażeni koronawirusem. Osoby chore przebywają z dala od domu, nie mogą być odwiedzane przez bliskich. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wiemy, że w szpitalach zakaźnych znajdują się pacjenci w bardzo ciężkim stanie, ale są też tacy, którzy dochodzą do zdrowia, a ich stan pozwala na czytanie. Ponieważ nie mogą spotykać się z bliskimi, chcieliśmy, aby mogli zająć sobie czas poświęcając go na ciekawą lekturę. Zdajemy sobie też sprawę, że szpitalne biblioteki cierpią na braki, dlatego zdecydowaliśmy się na takie wsparcie – mówi Michał Stecki, wiceprezes zarządu PUBLICAT S.A.

To pierwsza tak duża inicjatywa wydawnictwa. Publicat jednak od lat wspiera różne instytucje na mniejszą skalę. Książki od Grupy Wydawniczej regularnie trafiają do szkół, przedszkoli, zakładów karnych oraz szpitali. 

„Książki na zdrowie” to akcja, którą Grupa Wydawnicza Publicat S.A prowadzi wspólnie z poznańską agencją Q&A Communications. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij