Adrino DigitALL wprowadza Tarczę reklamową dla przedsiębiorców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Adrino DigitALL wprowadza Tarczę reklamową dla przedsiębiorców

Adrino DigitALL zapowiedziała akcję „Tarcza reklamowa dla przedsiębiorców od Adrino”. Za każde 500 zł, przeznaczone na kampanię, przedsiębiorcy otrzymają od Adrino DigitALL drugie 500 zł na pakiet dodatkowej powierzchni reklamowej.

Z Tarczy reklamowej dla przedsiębiorców mogą skorzystać firmy, którym pandemia COVID-19 uniemożliwia normalną działalność gospodarczą jak np. restauracje, hotele, sklepy czy galerie handlowe. Organizatorzy liczą, że dodatkowe środki na promocję pozwolą przedsiębiorcom na promocję swojej działalności i walkę z ekonomicznymi konsekwencjami kryzysu. Łącznie Adrino oferuje w ramach Tarczy powierzchnię reklamową o wartości 100 000 zł.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pomysł na Tarczę reklamową dla przedsiębiorców zrodził się z chęci pomocy wszystkim tym firmom, które zostały dotknięte przez obostrzenia związane z pandemią czy też przez związany z nią kryzys gospodarczy. Chcemy pomagać sobie wzajemnie, tak, żebyśmy przeszli przez to razem – powiedział Jacek Dymkowski CEO w Adrino.

Więcej informacji o Tarczy reklamowej dla przedsiębiorców oraz regulamin akcji znajduje się pod adresem: 500dlabiznesu.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij