Wirtualny koncert KOPD z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wirtualny koncert KOPD z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim

Z okazji Dnia Dziecka Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Maria Niklińska, Artur Barciś, Michał Sołtan i wiele innych gwiazd, weźmie udział w koncercie online. Koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku odbędzie się online, 1 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00.

Na wyjątkowym charytatywnym koncercie online na żywo zagrają gwiazdy polskiej muzyki. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan  zaśpiewają piosenki z filmu Król Lew. Monika Rygasiewicz zaprezentuje utwory z musicali Teatru Roma.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W koncercie na żywo wystąpią również: Maria Niklińska, Olek Klepacz&Dźwiękoszczelni, rockman i gitarzysta Krzysztof Wałecki z zespołem VINTAGE, znany z występów w "Must Be The Music. Tylko muzyka" Michał Sołtan, jak również: NikaGrann, Brzózka i Paulina Kulas. 

Znani i lubiani aktorzy i autorzy tekstów m.in. Mateusz Damięcki, Artur Barciś oraz Joanna Dark i Marek Dutkiewicz opowiedzą natomiast najpiękniejsze wiersze dla dzieci i dorosłych. 

Koncert poprowadzi  organizator największych w Polsce tras koncertowych, z przebojami Lata z Radiem, dziennikarz - Roman Czejarek. Opiekę techniczną nad koncertem i streamem wideo sprawować będzie -  Agencja Link Visual. 

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność niesienia zwiększonej pomocy dzieciom z rodzin w kryzysie. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na wsparcie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który działa od 1981 roku na rzecz dzieci oraz udziela kompleksowej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, prawnej, mediacyjnej rodzinom w kryzysie.

– Ostatnie wydarzenia i pandemia, spowodowały wzrost i nasilenie zachowań destrukcyjnych i przemocy w rodzinach ogarniętych kryzysem. Potrzebne są środki finansowe abyśmy działali jeszcze skuteczniej, pomogli jeszcze większej liczbie osób: dzieciom i ich rodzicom, opiekunom – stwórzmy świat przyjazny dziecku! – podkresla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD. 

W trakcie koncertu i po, każdy może wpłacić dowolną kwotę na zrzutkę, konto KOPD i przez FB. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na sfinansowanie opieki i pomocy dzieciom z rodzin ogarniętych kryzysem. 

Link do wydarzenia: https://cutt.ly/VyIeCwX

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij