Premier Morawiecki odpowiada na pytania internautów w wywiadzie z Adamem Drzewickim z kanału „Matura To Bzdura”

Premier Morawiecki odpowiada na pytania internautów w wywiadzie z Adamem Drzewickim z kanału „Matura To Bzdura”

Youtuber Adam Drzewicki z kanału „Matura To Bzdura” postanowił zadać premierowi Mateuszowi Morawieckiemu najbardziej nurtujące obecnie Polaków pytania: co z pomocą dla osób, które straciły pracę, jak zostanie przeprowadzona matura oraz co dalej z tarczą antykryzysową?

To nie pierwszy raz, kiedy premier Polski postanowił odpowiedzieć na pytania internautów w rozmowie z popularnym youtuberem – w połowie marca br. Mateusz Morawiecki udzielił wywiadu Blowkowi, jednemu z najpopularniejszych twórców wideo w Polsce, w którym polityk postanowił odnieść się do wszelkich fake newsów na temat koronawirusa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz w ramach specjalnego odcinka na kanale „Matura To Bzdura” opublikowana została rozmowa z Mateuszem Morawieckim, podczas którego Adam Drzewicki zadał Premierowi kluczowe pytania, głównie dotyczące systemu edukacji w Polsce w czasie pandemii oraz tarczy antykryzysowej – kiedy uczniowie wrócą do szkół, jak będzie rozwijane nauczanie online i co z rekrutacją na studia?

Materiał powstał w ramach akcji #KoronaCizGłowyNieSpadnie, dzięki której twórcy zachęcają widzów do samoizolacji i stosowania odpowiednich środków prewencyjnych w czasie pandemii. Akcja zainicjowana została przez grupę LTTM (LifeTube, TalentMedia, Mellon Media).

PS

W ramach promocji turnieju e-sportowego zatytułowanego Grarantanna, który został przygotowany przez Ministerstwo Cyfryzacji, prezydent Polski Andrzej Duda postanowił założyć konto na TikToku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij