Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal

Serviceplan Health (Group One) realizuje kolejny projekt dla marki Biotebal z portfolio Polpharma S.A. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz trzeci z rzędu odpowiada agencja kreatywna Change Serviceplan.

W ramach współpracy przygotowano spoty reklamowe rozszerzające portfolio marki Biotebal o wariant dla paznokci. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Koncept kampanii zbudowany jest na insight’cie „nawilżania”, bardzo ważnym w kategorii kosmetycznej, do tej pory poruszanym w przypadku nawilżania skóry, włosów. Jednak w przypadku paznokci ten aspekt też jest bardzo ważny. 

Biotebal to lider rynku oferujący produkty przeciw wypadaniu włosów. Na portfolio marki składają się trzy formuły produktów – wygodne w stosowaniu tabletki uzupełniające niedobory biotyny, kosmetyki do pielęgnacji włosów, takie jak szampon i odżywka oraz serum pobudzające wzrost rzęs. W tym roku marka Biotebal rozszerzyła swoje portfolio o nowy produkt Biotebal Mocne Paznokcie.

Z początkiem czerwca wystartowała ogólnopolska kampania Biotebal Mocne Paznokcie pod hasłem „Wzmocnienie przez nawilżenie”. Kampania będzie emitowana w TV oraz Internecie. Za strategię i kreację kampanii odpowiada Serviceplan Health we współpracy z Change Serviceplan (Group One). Filmy reklamowe wyreżyserowała Iwona Bielecka,  a produkcją zajęło się studio filmowe Watchout Productions. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mediacom. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij