Digital interactive citylight w kampanii filmu Disneya "Kraina lodu”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Digital interactive citylight w kampanii filmu Disneya

W ramach działań promujących „Krainę lodu”zostanie wykorzystany autorski dotykowy nośnik digital citylight przygotowany przez Posterscope Poland i Stroer, który angażuje przechodniów w historię świata filmu i jej bohaterów.

29 listopada na ekrany kin weszła „Kraina lodu” – pełna przygód, animowana komedia wyprodukowana w Walt Disney Animation Studios. Historia ma swój wstęp w realnym świecie za sprawą unikalnego na polskim rynku nośnika – digital interactive citylight, który w dotykowej wersji jest dostępny do końca roku w warszawskim metrze, przy wejściu na stację Ratusz – Arsenał.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Autorski nośnik, powstały we współpracy Posterscope Poland i Stroer, dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego umożliwia niecodzienną, interaktywną wizytę w ”Krainie Lodu”. Dedykowana aplikacja, przygotowana przez Hypermedia Isobar, angażuje przechodniów w historię świata filmu i jej bohaterów. Realizacja jest przykładem trendu digitalizacji i wkraczania angażujących form interaktywnych także do mediów uznawanych do tej pory jako tradycyjne.

Dedykowana aplikacja prezentowana na nośniku digital interactive citylight jest częścią wielokanałowej kampanii komunikacyjnej realizowanej w telewizji (stacje ogólnopolskie, tematyczne i dziecięce), internecie (w serwisach YouTube, Ipla, Facebook, Onet, Czasdzieci.pl, Ipla.tv, NK.pl) oraz w OOH. Za zaplanowanie i zakup mediów w TV i internecie odpowiada dom mediowy Carat. Agencja reklamy zewnętrznej Posterscope Poland przygotowała komunikację OOH w 8 największych aglomeracjach w Polsce oraz koncepcję wykorzystania nośnika digital interactive citylight.

Kampania reklamowa filmu ”Kraina lodu” potrwa do końca roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij