Schronisko Smaków Magdy Gessler wspiera bezdomne zwierzaki w akcji Schronisko dla Schronisk

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Schronisko Smaków Magdy Gessler wspiera bezdomne zwierzaki w akcji Schronisko dla Schronisk

Schronisko dla Schronisk – pod tym hasłem ruszyła w czerwcu akcja, która chwyci za serce każdego miłośnika zwierząt i nie tylko. Celem tej edycji jest znalezienie nowego lokum dla Fundacji Zwierzęta Podhala, która boryka się z poważnymi problemami.

Schronisko dla Schronisk to piękna akcja, która ma za zadanie przypomnieć nam wszystkim, jak ważna jest pomoc potrzebującym – nawet ta najmniejsza. Kiedy w Schronisku Smaków Magdy Gessler dowiedziano się o problemach Fundacji Zwierzęta Podhala, które wiążą się z utratą dotychczasowej siedziby, wszyscy zgodnie stwierdzili – trzeba działać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszym krokiem było przekazanie niemal 300 kg pełnowartościowej karmy Petner dla podopiecznych. Drugim, organizacja zbiórki, której celem jest zdobycie 5000 zł, choć jak wiadomo – im więcej, tym lepiej.

Kolejnym krokiem w ramach akcji jest przekazanie 1% z czerwcowych dochodów Schroniska Smaków Magdy Gessler. Co to oznacza w praktyce? W tym wypadku każdy może pomóc – wystarczy wpłacić dowolną sumę w ramach zbiórki lub po prostu zrobić zakupy w sklepie internetowym Schronisko Smaków. Jeszcze inną formą pomocy jest podzielenie się informacją o akcji w mediach społecznościowych, co również jest bardzo istotne. 

Fundacja Zwierzęta Podhala – historia, która czeka na happy end

Fundację Zwierzęta Podhala założyły dwie wspaniałe kobiety, które działały wcześniej w organizacji OTOZ Animals – Mariola Włodarczyk i Anna Gregorska. Fundacja powstała wiosną 2019 roku i od tamtej chwili stała się domem dla poszkodowanych zwierząt gospodarskich oraz domowych.

Celem fundacji Zwierzęta Podhala jest ratowanie podhalańskich zwierząt – psów, kotów, a także koni, które zostały skrzywdzone przez los. Podopieczni Fundacji pochodzą z domów, w których je bito i maltretowano, dlatego pomoc tych dwóch kobiet jest nieoceniona. Uratowane zwierzaki znajdują bowiem właściwą opiekę i schronienie, a  w końcowej fazie pobytu również nowych i kochających opiekunów.

Ze względu na utratę siedziby dalsze funkcjonowanie Fundacji Zwierzęta Podhala stanęło pod znakiem zapytania. Schronisko Smaków Magdy Gessler nie ustaje w poszukiwaniach nowego lokum, na które potrzebne są środki finansowe. Wraz ze Schroniskiem Smaków Magdy Gessler masz szansę pomóc podopiecznym Fundacji, których los skrzywdził już wystarczająco. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij