Francuski jedwab od Hermès

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Francuski jedwab od Hermès

W propozycjach na nadchodzący sezon Hermès prezentuje między innymi interpretację kultowego dla domu wzoru „Brides de Gala” autorstwa młodego holenderskiego rysownika Ropa van Mierlo.

Używając tuszu, gwaszu i akrylu jednocześnie, artysta na nowo parafrazuje dwie słynne uzdy konne pozwalając na przenikanie się kolorów i łączenie kształtów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie zabrakło też polskich akcentów! Wzór „Voitures exquises” zaprojektowany przez Jana Bajtlika nawiązuje do długoletniej więzi łączącej francuski dom z Polską, krajem, w którym tradycja jeździectwa jest mocno zakorzeniona. Inspiracją do jego powstania stała się jedna z najpiękniejszych kolekcji powozów konnych w Europie mieszcząca się na zamku w Łańcucie.

Hermès po raz pierwszy prezentuje dwustronny model jedwabnej apaszki o nazwie „Carré au carré” (ang. „carrè squared”). Każda ze stron chustki pokazuje inną wersję tego samego projektu. W kolekcji na Wiosnę-Lato 2020 marka oferuje trzy wzory: „Pani La Shar” w wersji kolorowej bandany, nakładające się na siebie kontury projektu „Della Cavalleria favolosa” a także „Wow”, czyli komiks w dwóch wersjach językowych – francuskiej po jednej a angielskiej po drugiej stronie chustki autorstwa Ugo Bienvenu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij