Żywiec Zdrój i Krzysztof Zalewski wspólnie dla dobra natury

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żywiec Zdrój i Krzysztof Zalewski wspólnie dla dobra natury

Trwa kampania wody niegazowanej Żywiec Zdrój realizowana pod hasłem Zrównoważona przez naturę. W ramach prowadzonych działań marka zaprosiła na wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które miało ważny społecznie cel – zbiórka środków na sadzenie drzew w regionie, , z którego pochodzi woda Żywiec Zdrój.

#zrównoważonyprzeznaturę Solo Act Live Krzysztofa Zalewskiego miał miejsce w jednym z najpiękniejszych, niedostępnych na co dzień dla turystów miejsc – polanie Dach Beskidów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z uwagi na istniejące jeszcze ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, artysta wraz z Żywiec Zdrój postanowił choć w wirtualnej formie przybliżyć odbiorcom piękno Żywiecczyzny, oferując niezwykłą mieszankę muzyki i górskich krajobrazów. Koncert był transmitowany na żywo online na YouTube oraz kanałów społecznościowych artysty i Żywiec Zdrój. Ważnym elementem całego przedsięwzięcia była zbiórka pieniędzy, które – dzięki współpracy z Fundacją Ekologiczną ARKA – w całości przeznaczone zostaną na sadzenie nowych drzew  regionie żywieckim.

Wydarzenie przyciągnęło przed ekrany łącznie 180 tysięcy fanów. Tym razem jednak natura pokazała, że jest zbiorem żywiołów, z którymi nie da się dyskutować. Ze względu na gwałtowną burzę, która przetoczyła się nad Żywiecczyzną, koncert musiał zostać nagle przerwany a artyście udało się zagrać jedynie 4 utwory. Aby zrekompensować słuchaczom tę sytuację, muzyk dokończył koncert prosto ze schroniska, z akompaniamentem jedynie gitary akustycznej.

 – #zrównoważonyprzeznaturę Solo Act Live Krzysztofa Zalewskiego pokazał, jak potężna i nieprzewidywalna jest natura. Mimo, że warunki pogodowe uniemożliwiły nam kontynuację koncertu, niezwykle cieszymy się, że wydarzenie przyciągnęło tak dużą liczbę odbiorców, którzy dodatkowo wsparli naszą zbiórkę. Troska o naturę jest nierozerwalnie wpisana w funkcjonowanie naszej marki – od 11 lat, wspólnie z naszymi partnerami sadzimy drzewa w regionie żywieckim, które mają ogromne znaczenia dla poprawy retencji i zachowania równowagi naturalnych ekosystemów. Dzięki zebranym funduszom, już najbliższej jesieni będziemy mogli zasadzić kolejne – mówi Klaudia Krawczyk, brand manager Żywiec Zdrój.

Dodatkowo artysta udostępnił wszystkie cztery utwory zarejestrowane podczas wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij