XOXO WiFi wchodzi z ofertą dla firm transportowych i kierowców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
XOXO WiFi wchodzi z ofertą dla firm transportowych i kierowców

Każdy, kto choć raz wyruszył w podróż poza granice Polski z pewnością zdaje sobie sprawę, że połączenie z siecią może być bardzo trudne lub bardzo drogie. Wykorzystanie 1 GB internetu poza Unią Europejską może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Wysokie stawki, ograniczenia związane z polityką uczciwego korzystania, czy skomplikowana aktywacja kart SIM u zagranicznych operatorów, to tylko niektóre z barier z którymi zmagają się kierowcy międzynarodowi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uniwersalna karta do każdego telefonu i routera

Karta SIM XOXO Europe to niezawodny, szybki Internet w całej Unii Europejskiej. Dodatkowo w skład pakietu wchodzą także: Norwegia, Szwajcaria i Turcja. Karta (standard, mino, micro) pasuje do każdego telefonu czy routera. Istnieje także możliwość wynajęcia routera 4G w razie potrzeby. W ciągu miesiąca użytkownik ma do wykorzystania 20 GB i Internet w prędkości 4G. Koszt to jedynie 8 zł za 1 GB. Z oferty można skorzystać w ramach abonamentu (12 lub 6 miesięcy). Obok ceny, największą zaletą XOXO Europe jest jakość internetu. Posiadacz karty ma zapewniony zasięg aż 2 największych europejskich operatorów.

Korzystając z abonamentu użytkownik nie jest zobowiązany do przestrzegania polityki uczciwego korzystania, co jest szczególnie uciążliwe w ofertach pozostałych polskich operatorów. Do tego szybka aktywacja i polskojęzyczny zespół dostępny w razie dodatkowych pytań.

Twórcy łódzkiego start-upu stworzyli rozwiązanie, które odpowiada na potrzeby branży logistycznej i transportowej. To branże, które istotnie korzystają z tego, co wnoszą nowe technologie.

– Od początku działalności specjalizujemy się w zapewnianiu internetu w odległych zakątkach świata, głównie poza Unią Europejską. Jednak regularne telefony i zapytania od kierowców międzynarodowych utwierdziły nas w przekonaniu, że obecna oferta dostępna na polskim rynku nie jest wystarczająca dla tej branży. Dlatego kilka miesięcy temu wprowadziliśmy do oferty abonament XOXO WiFi Europe, dedykowany kierowcom TIRów oraz wszystkim osobom spędzającym większość czasu za granicą. Cieszymy się, że oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem branży spedycyjnej. Pierwsi abonenci decydują się na przedłużenie, dlatego już wiemy, że pakiet na Europę zostanie w naszej ofercie na stałe – mówi Katarzyna Przybył z XOXO WiFi.

XOXO WIFi nawiązuje także liczne współprace partnerskie z firmami, gdzie oferuje sprzedaż swoich urządzeń do celów biznesowych. Z XOXO WiFi skorzystało już m.in. Rainbow Tours Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Polski Związek Narciarski, BNP Paribas, Helios czy Mercedes.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij