Rusza Film Story – zespół filmowy i dom produkcyjny w jednym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza Film Story – zespół filmowy i dom produkcyjny w jednym

Powstanie Film Story jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie rynku na profesjonalne produkcje o średnim i małym budżecie. Firma nie tylko działa jak klasyczny dom produkcyjny, ale także produkuje filmy, korzystając z kompetencji wewnątrz zespołu.

– Taki model podyktował z jednej strony rynek, z drugiej nasze własne ambicje. Wiemy, że jest sporo mniejszych projektów o ograniczonym budżecie, które wymagają nieco innego, elastycznego podejścia czy mniejszej ekipy. A że sami nie tylko zajmujemy się produkcją, ale także działamy twórczo, postanowiliśmy to wykorzystać – tłumaczy Tomasz Grzegorek, jeden z założycieli oraz producent.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Film Story specjalizuje się opowiadaniu językiem filmowym historii o ludziach i ich emocjach – zarówno tych prawdziwych, jak i wykreowanych. Działa kompleksowo, realizując content video, filmy dokumentalne, reklamy, teledyski oraz sesje zdjęciowe.

– Elastyczność to nasze słowo klucz. Jesteśmy w stanie zorganizować dużą ekip i działać głównie jako producenci, ale przy mniejszych budżetach czy tematach, które wymagają bardziej kameralnego podejścia, jak np. formy dokumentalne czy real stories, działamy także jako twórcy – dodaje Edgar de Poray.

Założycielami Film Story są Tomasz Grzegorek i Edgar de Poray. Poprzednio Tomasz Grzegorek był producentem w agencji (VMLY&R) oraz domu produkcyjnym (Makata). Produkował dla między innymi: PepsiCo, IKEA, Biedronki, 3M, Avivy, mBanku. Prywatnie zajmuje się także produkcjami dokumentalnymi. Jest absolwentem Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT w Łodzi. Edgar de Poray jest operatorem i reżyserem, pracował dla takich marek jak: Durex, Wyborowa czy Biedronka. Ma także doświadczenie w projektach niszowych i artystycznych. Jest absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij