Scholz & Friends Warszawa i IQS wspólnie ze strategicznym warsztatem poświęconym komunikacji marek w nowych realiach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Scholz & Friends Warszawa i IQS wspólnie ze strategicznym warsztatem poświęconym komunikacji marek w nowych realiach

Scholz & Friends Warszawa (Grupa S/F) i agencja badawcza IQS opracowały warsztat dla marek pt. #CODALEJ. Jego celem jest przedstawienie badawczych i strategicznych insight’ów dla komunikacji marek w rzeczywistości zmienionej przez COVID-19.

Pierwsza, wprowadzająca część warsztatu #CODALEJ, to prezentacja najciekawszych trendów obejmujących zachowania konsumenta, napięcia, jakie towarzyszą mu w nowej sytuacji, przekonania i wartości, które ewoluowały w ostatnich miesiącach. Materiał przygotowany został w oparciu o jakościowo-ilościowe badania syndykatowe IQS (Chorzy Hoży, Jedzenie w czasach zmiany, W drodze do jutra) oraz wzbogacony analizą social mediów, czyli jak i co mówi konsument (z wykorzystaniem platformy netdive).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W drugiej części, o stricte warsztatowym charakterze, doświadczeni stratedzy z agencji Scholz & Friends Warszawa pomagają znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania o możliwości, jakie stoją przed marką dziś. Podpowiadają, jak zrozumieć pojawiające się insighty oraz przełożyć je na nową komunikację.

W efekcie klienci otrzymują wypracowane dla swoich marek założenia komunikacyjne, które stanowią odpowiedź na nową rzeczywistość. Będą mogli wykorzystać je zarówno do krótkich, bieżących konceptów, jak i do całościowych działań strategicznych.

Za merytoryczne przygotowanie warsztatu #CODALEJ odpowiadają: Anna Koszur – strateżka z wieloletnim doświadczeniem i aktualna dyrektor zarządzająca Scholz & Friends Warszawa oraz Marta Rybicka, business unit director IQS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij