Pepsi, OMD Media Direction, BBDO i Warner Music Poland w strategicznej współpracy przy nowym projekcie muzycznym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pepsi, OMD Media Direction, BBDO i Warner Music Poland w strategicznej współpracy przy nowym projekcie muzycznym

„Tam gdzie Wy” to pierwszy z czterech singli i niecodziennych kolaboracji artystycznych w ramach projektu Pepsi Taste The Beat, stworzonego przez Warner Music Poland oraz EWENEMENT Brand Experience Workshop dla marki Pepsi. W utworze pojawili się Kali, Klaudia Szafrańska i PlanBe.

W ramach platformy co miesiąc pojawiać się będą kolejne single z nietypowymi połączeniami muzycznymi, które zaskakująco i ponadgatunkowo wpiszą się w tytułowe hasło. Cztery utwory złożą się na spójny, zaskakujący klimat muzyczny. Za ich produkcję odpowiadać będzie producent muzyczny Sir Mich. Za produkcję wszystkich teledysków odpowiadać będzie Papaya Films.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gwiazdy pierwszego singla – Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe i Sir Mich - po raz pierwszy na żywo spotkali się w studio. Efektem zderzenia tych różnych muzycznych światów jest utwór „Tam Gdzie Wy”, który jest równocześnie pierwszym singlem powstałym w ramach projektu.

– O wyjątkowości projektu świadczy autentycznie wpisujący się w świat i DNA marki Pepsi teledysk, który wyłamuje się stereotypom. Za sprawą energii, pozytywnych emocji i pasji wszystkich zaangażowanych artystów idealnie oddaje ducha Pepsi – tłumaczy Maria Skurewicz z Pepsi.

Projekt platformy to nie tylko teledyski i kolejne single. Ten świat definiuje rozbudowana platforma kontentowa, stanowiąca niezwykle ciekawe zjawisko nie tylko w kulturze, ale również w świecie marketingu. Koncepcję platformy stworzyły wspólnie Warner Music Poland oraz EWENEMENT Brand Experience Workshop, które wspólnie z BBDO tworzy kreacje platformy. Za część komunikacyjną odpowiadają OMD Media Direction oraz BBDO. Za realizację teledysków Papaya Films.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij