Nowy wymiar zabawy z Minecraft Earth i figurkami doładowującymi od Mattel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy wymiar zabawy z Minecraft Earth i figurkami doładowującymi od Mattel

Mattel, światowy producent gier i zabawek, wprowadził do swojej oferty minifigurki doładowujące Minecraft Earth. Wprowadzeniu produktów na rynek polski towarzyszy kampania w social mediach.

Minecraft Earth to nowa aplikacja mobilna, która wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną i pozwala przenieść świat gry do świata rzeczywistego. Fani gry mogą teraz przeżywać przygody, tworzyć budowle i podziwiać je w pełnej skali i prawdziwym świecie. To jednak nie wszystko. Dzięki minifigurkom doładowującym od Mattel, gracze zyskują dodatkowe doładowania, które urozmaicają rozgrywkę i dają nowe możliwości w różnych trybach gry. Figurki nawiązują do kultowych postaci Minecraft i mają wbudowane chipy NFC, które aktywują się po zeskanowaniu urządzeniem mobilnym. W kolekcji znajduje się 20 figurek, a wśród nich kutlowy Creeper, Alex, czy Steve. To pierwsze tego typu figurki na rynku, dedykowane grze Minecraft Earth. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania minifigurek doładowujących Minecraft Earth wystartowała 23 czerwca 2020 i potrwa przez miesiąc. Działania obejmują kampanię digitalową, w tym aktywacje z twórcami internetowymi związanymi z grą. Nowe możliwości gry z użyciem minifigurek zaprezentowali zagorzali gracze: Jan Dąbrowski, Szymeq Minecraft, Yoshihito Mayoshe. 

Za kampanię odpowiada butik kreatywny COOLLECTIVE.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij