UNIQUE ONE przygotowała loterię dla marki O.B.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię dla marki O.B.

„Zdobądź muzyczne nagrody” – to hasło ogólnopolskiej loterii marki O.B. ® należącej do firmy Johnson & Johnson Poland sp. z o.o. Loteria prowadzona jest przez agencję UNIQUE ONE, która została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii potrwa do 2 sierpnia 2020 roku. Co tydzień losowanych jest: 15 głośników JBL GO2, 10 słuchawek JBL 600BTNC i 5 voucherów eBilet.pl do wykorzystania przez 2 osoby (każdy o łącznej wartości 1000 zł). Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo produkty marki O.B. za min. 20 złotych, a następnie zgłosić dane z dowodu zakupu (paragonu fiskalnego) na stronie www.myob.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za organizację i obsługę prawną, weryfikację laureatów i wydanie nagród. Kreację materiałów POS oraz strony WWW powierzono agencji Przestrzeń.

Promocję wspiera ogólnopolska kampania reklamowa. Działania reklamowe obecne są w internecie oraz punktach sprzedaży. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Agencja J3.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij