Bronisław Komorowski jedną z najbardziej medialnych osób w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bronisław Komorowski jedną z najbardziej medialnych osób w Polsce

Mijają dwa lata od zaprzysiężenia Bronisława Komorowskiego na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Analiza przeprowadzona przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” wyraźnie pokazuje, że Bronisław Komorowski jest jedną z najbardziej medialnych osób w Polsce.

Ostatni, lipcowy sondaż Homo Homini wskazuje na rekordowe, bo aż 71 procentowe poparcie społeczeństwa dla prezydenta Komorowskiego. To świetny wynik, zważywszy, że głowa państwa ma swoje korzenie polityczne w tym samym ugrupowaniu, co rządząca partia, która znacznie traci w cytowanych badaniach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Upływające właśnie 24 miesiące prezydentury zaowocowały liczbą ponad 300 000 informacji (!). Najbardziej aktywnie osobą Bronisława Komorowskiego interesowały się media internetowe, publikując ponad 234 000 materiałów.

Tylko ostatni tydzień przyniósł na temat głowy państwa ponad 4000 doniesień. Przoduje oczywiście internet z liczbą 1610 materiałów i… social media z 1090 wpisami i komentarzami. Miejsce trzecie należy do radia i telewizji (1038), a poza medialnym prezydenckim podium znalazła się prasa (319).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij