Kamikaze wzmacnia zespół trzema transferami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kamikaze wzmacnia zespół trzema transferami

Do zespołu agencji Kamikaze dołączyły Paulina Pytel – na stanowisko account executive, Dominika Kościółek – również jako account executive, oraz Anna Kawecka – na stanowisko junior graphic designer.

Dominika Kościółek bezpośrednio przed przejściem do Kamikaze pracowała w Hexagon Geospatial, na stanowisku junior product manager, wcześniej przez 3 lata pracowała w wydawnictwie Bio-Tech Media, jako dziennikarka zajmująca się tematyką biotechnologii (od listopada 2019 r. pełniła w wydawnictwie także rolę social media manager/moderator). Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (Biotechnologia, specjalizacja: Biotechnologia mikrobiologiczna).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Paulina Pytel przed przyjściem do Kamikaze pracowała od 2018 r. w agencji Lightscape, najpierw na stanowisku junior account executive, a następnie account executive, obsługując klientów z branży finansowej (np. Intrum) i IT (np. Linux Polska). Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: PR & Branding).

Anna Kawecka karierę zawodową rozpoczynała w 2015 r., pracując w wydawnictwie Ameet Publishing, jako graphic designer/illustrator (pracowała np. przy produkcji publikacji na licencji Lego). Następnie zdobywała doświadczenie w agencjach reklamowych Hycom.digital i Aplan Media. W tym czasie współpracowała z takimi klientami, jak m.in. Orange, Polska Organizacja Turystyczna czy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (kierunek grafika projektowa).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij