IKEA i LEGO stworzyły wspólną kolekcję – jej premiera odbyła się za wcześnie przez pomyłkę pracownika sklepu

IKEA i LEGO stworzyły wspólną kolekcję – jej premiera odbyła się za wcześnie przez pomyłkę pracownika sklepu

O kolekcji BYGGLEK, która powstała w ramach współpracy marek IKEA i LEGO wiadomo było już od dawna. Oficjalnie ich premiera miała się odbyć w okolicach sierpnia br. Lecz z uwagi na pomyłkę pracowników niemieckiego marketu szwedzkiej sieci, produkty zostały zaprezentowane przedwcześnie.

Pierwsze informacje o kolekcji BYGGLEK pojawiły się już kilka lat temu – wówczas mówiło się o tym, że oficjalna premiera będzie miała miejsce między sierpniem, a październikiem 2020 roku. Odbyła się ona jednak nieco wcześniej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Otóż, jak poinformował popularny portal dla fanów klocków Promobricks, pierwsze zestawy w ramach kolekcji BYGGLEK pojawiły się niedawno w niemieckim markecie sieci IKEA. Okazało się, że na półce sklepowej produkty znalazły się przez pomyłkę jednego z pracowników. 

Gdy tylko wyszło to na jaw, zestawy szybko zniknęły z marketu, lecz kilku klientom udało się zrobić im zdjęcia. 

Czym charakteryzuje się kolekcja BYGGLEK? Jest to nic innego, jak pudełka do przechowywania, lecz łączące w sobie przyjemne z pożytecznym. Pokrywki bowiem zostały skonstruowane w taki sposób, by móc na nich budować z klocków LEGO. Jak możemy zauważyć na zdjęciach, niektóre zestawy zawierają elementy, z których można stworzyć np. kuchnię czy też sypialnię. 

zdjęcie: facebook.com/promobricks

PS

Klocki Lego to nie tylko zabawka. Dla kolejnych pokoleń, jest to także sposób na edukację o świecie. Tym razem marka chce inspirować najmłodszych do szukania rozwiązań przyjaznych środowisku i pokazywać im, jak zmieniać świat na lepsze. W tym celu powstała kampania Zielone Instrukcje.

PS2

Zainspirowana niewidomym przedsiębiorcą Matthew Shifrinem, firma Lego stworzyła nowe instrukcje w formie audio, które mają pomóc dzieciom z upośledzeniem wzroku budować i uczyć się poprzez zabawę popularnymi klockami.

PS3

W kwietniu 2019 roku marka Lego ogłosiła, że w 2020 roku zamierza również wprowadzić do swoich sklepów specjalne klocki, które będą pomagały niewidomym dzieciom w nauce alfabetu Braille’a.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij