„Rower na zawsze” zamiast samochodu zastępczego w akcji ERGO Hestia i KROSS

Zmienimy Świat

dołącz do akcji

„Rower na zawsze” zamiast samochodu zastępczego w akcji ERGO Hestia i KROSS

„Rower na zawsze” to proekologiczna akcja firmy ubezpieczeniowej ERGO Hestia i marki KROSS. W jej ramach zamiast auta zastępczego, klienci mogą otrzymać rower – a ten zostanie z nimi na zawsze.

Program „Rower na zawsze” jest wspólnym przedsięwzięciem ERGO Hestii oraz firmy KROSS. Pozwala on klientowi na czas naprawy auta dokonać wyboru pomiędzy samochodem zastępczym przewidzianym przez warsztat a rowerem KROSS lub Le Grand. Jeżeli osoba zdecyduje się na tę drugą opcję, będzie mogła zatrzymać jednoślad na zawsze.

Akcja działa już w Polsce od jakiegoś czasu, a jego popularność cały czas rośnie – zwłaszcza w ostatnich kilku miesiącach. W pierwszym półroczu 2020 roku – w porównaniu z takim samym okresem w 2019 roku – skorzystało z niego o ponad 200% osób więcej. Jak podaje ERGO Hestia, w ramach programu „Rower na zawsze” jednoślad na wyłączność otrzymało już ponad 530 osób.

– Wybierając rower zamiast samochodu rocznie emitujemy ok. 3,252 kg mniej dwutlenku węgla do atmosfery. By pochłonąć taką emisję potrzeba niemal 150 drzew – mówią przedstawiciele firmy ERGO Hestia.

Program jest następstwem działań wpisujących się w filozofię zrównoważonego rozwoju, podejmowanych przez firmę ubezpieczeniową. 

PS

H&M podejmuje kolejne kroki mające na celu ochronę naszego środowiska – w ubiegłym roku w Holandii marka ruszyła z ofertą kuriera rowerowego.

PS2

Galeria Północna w Warszawie oferuje swoim klientom ekologiczny i darmowy transport zakupów do domu – teraz do ich dyspozycji są rowery cargo, które mogą przewieźć towary o wadze do 100 kg.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij