„Rower na zawsze” zamiast samochodu zastępczego w akcji ERGO Hestia i KROSS

Zmienimy Świat

dołącz do akcji

„Rower na zawsze” zamiast samochodu zastępczego w akcji ERGO Hestia i KROSS

„Rower na zawsze” to proekologiczna akcja firmy ubezpieczeniowej ERGO Hestia i marki KROSS. W jej ramach zamiast auta zastępczego, klienci mogą otrzymać rower – a ten zostanie z nimi na zawsze.

Program „Rower na zawsze” jest wspólnym przedsięwzięciem ERGO Hestii oraz firmy KROSS. Pozwala on klientowi na czas naprawy auta dokonać wyboru pomiędzy samochodem zastępczym przewidzianym przez warsztat a rowerem KROSS lub Le Grand. Jeżeli osoba zdecyduje się na tę drugą opcję, będzie mogła zatrzymać jednoślad na zawsze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja działa już w Polsce od jakiegoś czasu, a jego popularność cały czas rośnie – zwłaszcza w ostatnich kilku miesiącach. W pierwszym półroczu 2020 roku – w porównaniu z takim samym okresem w 2019 roku – skorzystało z niego o ponad 200% osób więcej. Jak podaje ERGO Hestia, w ramach programu „Rower na zawsze” jednoślad na wyłączność otrzymało już ponad 530 osób.

– Wybierając rower zamiast samochodu rocznie emitujemy ok. 3,252 kg mniej dwutlenku węgla do atmosfery. By pochłonąć taką emisję potrzeba niemal 150 drzew – mówią przedstawiciele firmy ERGO Hestia.

Program jest następstwem działań wpisujących się w filozofię zrównoważonego rozwoju, podejmowanych przez firmę ubezpieczeniową. 

PS

H&M podejmuje kolejne kroki mające na celu ochronę naszego środowiska – w ubiegłym roku w Holandii marka ruszyła z ofertą kuriera rowerowego.

PS2

Galeria Północna w Warszawie oferuje swoim klientom ekologiczny i darmowy transport zakupów do domu – teraz do ich dyspozycji są rowery cargo, które mogą przewieźć towary o wadze do 100 kg.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij