Kanapa Studia Ż Męskiego Grania 2020 trafiła na aukcję – celem jest pomoc osobom ze spektrum autyzmu

Kanapa Studia Ż Męskiego Grania 2020 trafiła na aukcję – celem jest pomoc osobom ze spektrum autyzmu

Kanapa stanowiąca scenografię Studia Ż w ramach tegorocznego Męskiego Grania kilka dni temu została przekazana Fundacji Autyzm Up. Teraz ruszyła aukcja przedmiotu, zaś dochód z niej zostanie w całości przeznaczony na start budowy centrum dla młodych i dorosłych osób w spektrum autyzmu.

Studio Ż Męskiego Grania to część muzycznego projektu, który w tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa odbywał się online. Podczas internetowego programu, który prowadziła Katarzyna Nosowska, można było posłuchać wywiadów z takimi artystami, jak m.in. Monika Brodka, Krzysztof Zalewski czy Igor Walaszek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tuż po zakończeniu tegorocznej edycji Męskiego Grania kanapa, która stanowiła scenografię Studia Ż, została przekazana Fundacji Autyzm Up. Wcześniej jednak artyści, którzy brali udział w wydarzeniu, złożyli na niej swoje podpisy. 

9 sierpnia br. rozpoczęła się aukcja przedmiotu – dochód zostanie w całości przeznaczony na budowę centrum dla młodych i dorosłych osób w spektrum autyzmu. Co ciekawe, licytacja promowana jest w podobny sposób, co Męskie Granie – w ramach kampanii powstał bowiem utwór, a także teledysk, w którym wystąpił Szymon Prokop, podopieczny fundacji i prywatnie wielki fan festiwalu. 

Aukcję znaleźć można na tej stronie.

zdjęcie: allegro.com

PS

Zbiórki internetowe cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie. Alternatywą dla platform crowdfundingowych stał się Facebook, który w 2017 globalnie uruchomił na swoim portalu zbiórki internetowe, które w łatwy sposób pozwalają użytkownikom na wsparcie i przekazanie darowizny.

PS2 

Podczas tegorocznego finału WOŚP popularna blogerka Mamaginekolog zebrała rekordową kwotę 3 172 100 złotych. Cały dochód z aukcji przekazała na konto fundacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij