ELLE.pl uruchamia dział poświęcony vintage i rusza z podcastem o modzie z drugiej ręki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ELLE.pl uruchamia dział poświęcony vintage i rusza z podcastem o modzie z drugiej ręki

Serwis internetowy ELLE.pl, należący do grupy Burda Media Polska, wystartował z sekcją Vintage poświęconą modzie z drugiego obiegu oraz podcastem Dział Vintage, którego prowadzącą została redaktorka mody Aleksandra Zawadzka.

– Dziś o vintage mówi się więcej niż nigdy dotąd. Rynek mody z drugiej ręki rośnie proporcjonalnie do świadomości ekologicznej, a najmodniejsze ubrania to te, które opowiadają już jakieś historie. Vintage to nie jest jednak jedynie chwilowy trend, a prawdziwa rewolucja w branży i na świecie, której nie wolno ignorować – przekonuje Zawadzka na łamach ELLE.pl i podkreśla, że w nowym dziale serwisu będzie można na bieżąco czytać o wszystkim, co związane jest ze zjawiskiem vintage.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Już teraz na ELLE.pl można znaleźć kilkadziesiąt artykułów o tej tematyce: między innymi przewodniki po najciekawszych stacjonarnych i internetowych sklepach vintage, teksty, które rozkładają trendy na części pierwsze i przyglądają się ich historii, poradniki modowo-ekologiczne, rozmowy i wywiady z osobami z branży kreatywnej. Z okazji startu sekcji uruchomiono też podcast Dział Vintage, w którym Aleksandra Zawadzka, redaktorka mody ELLE.pl, wraz ze swoimi rozmówcami szuka odpowiedzi na pytanie „Czym właściwie jest to całe vintage?”. Tematem pierwszego odcinka są kulisy prowadzenia własnego vintage shopu i poławianie modowych perełek, ale też wygląd branży vintage w Polsce i na świecie. Gościem podcastu jest jedna z założycielek sklepu Ventimiglia Vintage – Joanna Jarocka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij