Admind Branding & Communications z nagrodą Red Dot 2020

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Admind Branding & Communications z nagrodą Red Dot 2020

Wśród 6992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, agencja Admind Branding & Communications została wyróżniona aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.

Red Dot Design Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na świecie w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, która jest porównywana do Oscara designu. Od ponad 65 lat Red Dot, kierując się mottem W poszukiwaniu dobrego designu i innowacji, ocenia projekty w trzech kategoriach: product design, communication design i design concept, a wyróżnienie w konkursie jest potwierdzeniem wysokiej jakości pracy. Nagrody przyznawane przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen, w Niemczech w tym roku wybierało jury składające się z 24 ekspertów, którzy ocenili 6992 nadesłanych prac na podstawie takich kryteriów jak: innowacyjność, jakość, funkcjonalność i ekologia. Nagrodzone dwa projekty zostaną zaprezentowane w International Yearbook Brands & Communication Design 2020/2021, jak i na internetowej wystawie Red Dot Network.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszy z nagrodzonych projektów w kategorii Spatial Communication to Wayfinding biura ABB w Krakowie. Agencja Admind Branding & Communications zrealizowała projekt oznakowania nowej siedziby ABB w krakowskim budynku High5ive, aby zmienić zwykłe biuro w przyjazną przestrzeń, w której dobrze się pracuje i łatwo porusza dzięki czytelnemu systemowi oznaczeń ułatwiających znajdowanie właściwej drogi w obrębie budynku. Projekt został dopasowany do architektury oraz dekoracji wnętrz, będąc spójnym z identyfikacją wizualną ABB.

– To, co warto podkreślić, to dwuetapowy proces pracy nad projektem. Na pierwszym etapie wyprodukowaliśmy tymczasowe oznakowanie przy użyciu mniej trwałych materiałów. Tuż po oddaniu budynku do użytku sprawdziliśmy widoczność znaków przy docelowym świetle, finalnych dekoracjach i wyposażeniu. Po miesiącu funkcjonowania biura przeprowadziliśmy ostateczne usprawnienia we współpracy z zespołami zajmującymi poszczególne piętra. Dzięki temu powstał czytelny, funkcjonalny i spójny system z identyfikacją marki ABB – powiedział Piotr Wiśniewski, dyrektor kreatywny Admind Branding & Communications/

Wayfinding biura ABB w Krakowie – zobacz więcej

Drugi z nagrodzonych projektów w kategorii Advertising to kampania rekrutacyjna Admind Branding & Communications, w której tworzeniu wzięli udział znani ilustratorzy oraz pracownicy Admind, graficznie interpretując wartości wyznawane przez agencję. Celem było pokazanie wartości i misji firmy oraz zaproszenie innych projektantów do rozmowy, która zaowocowała zatrudnieniem nowych, utalentowanych pracowników w dziale kreacji.

Seria unikalnych plakatów stanowi artystyczne interpretacje takich wartości, jak: zaufanie, współpraca, odpowiedzialność, przygoda, życzliwość, partnerstwo oraz satysfakcja.

– Tworząc naszą kampanię rekrutacyjną, szczególnie zależało nam na podkreśleniu naszego DNA projektowego oraz wartości, jakimi kierujemy się na co dzień. Postawiliśmy na unikalne podejście w temacie kampanii employer brandingowej, zapraszając różnych ilustratorów do artystycznej interpretacji naszych wartości. To właśnie otwartość na interpretację, formę i środki plastyczne zainicjowało otwartą dyskusję o tym, jak rozumiemy te wartości. Kampania stała się również okazją,aby odkryć ilustracyjne talenty w naszym zespole oraz umożliwić im promocję na równi ze znanymi polskimi ilustratorami, takimi jak Ola Niepsuj, Kuba Banach czy Paweł Mildner, którzy zostali zaproszeni do udziału w naszej kampanii jako zewnętrzni ilustratorzy – powiedział Piotr Wiśniewski, dyrektor kreatywny Admind Branding & Communications.

Admind Employer Branding – zobacz więcej

Admind Branding & Communications jest globalną agencją, która od 10 lat dostarcza kompleksowe usługi brandingowe i marketingowe. Swoje działania realizujemy w ponad stuosobowym zespole specjalistów z oddziałami w Krakowie, Warszawie, Odessie, Zurychu, Amsterdamie i Bangkoku. Współpracujemy z sektorem przemysłowym, Industry 4.0, korporacjami SSC i BPO, które łączy globalny zasięg, złożony proces produkcji i komunikacji, zaawansowane technologie oraz chęć kształtowania rynku poprzez wzmocnienia marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij