MUA by Hartman przedstawia kolekcję Endless Summer

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MUA by Hartman przedstawia kolekcję Endless Summer

Letnie pragnienie, wakacyjna ekspada na piaszczystą plażę, ucieczka od codzienności to składniki, które zainspirowały do powstania nowych projektów marki MUA by Hartman.

Ponadczasowe i eleganckie takie są perły, które grają główną rolę w nowych propozycjach biżuterii zaprojekowanej przez Monikę Hartman. Ich naturalne kształty podkreśla nadmorska roślinność grająca rolę scenografii w lookbooku biżuterii. Kolekcja MUA by Hartman „Endless summer” skierowana jest do kobiet, które cenią klasyczny minimalizm. Wśród projektów dominują kolczyki, które zawieszone przy buzi będą ładnie podkreślały muśniętą słońcem cerę. Uzupełnieniem linii inspirowanej gorącymi wspomnieniami z wakacji są pozłacane bransoletki i długie naszyjniki. W każdym modelu pojawia się flagowy, gwiezdny medalion MUA by Hartman w złotej oprawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wraz z nową kolekcją projektantka Monika Hartman wystartowała ze sklepem internetowym muabyhartman.pl, w którym można znaleźć prawdziwe skarby, które wzbogacą nie jedną kobiecą stylizację.

Za kolekcję MUA by Hartman odpowiada Monika Hartman, pomysłodawczyni i artystka, która od 15 lat dostarcza unikatowe produkty, uzupełniające kobiecą garderobę.

– Od dziecka, w tajemnicy, zarywałam pasjami noce. Uwielbiałam kreatywnie spędzać czas. Kreować, wyszywać, przeszywać, kombinować. W duszy wiedziałam, że jak dorosnę to będę projektować – wspomina projektantka.

Nowa seria marki oparta jest na medalikach, w których można zaobserwować mieniące się gwiazdy. Wyszywane na pozyskanych od zaprzyjaźnionych szwalni i dostawców kawałki jedwabiu są ozdabiane złotą nicią. Zatopione w złotych oprawach przypominają magiczne niebo pełne gwiazd i konstelacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij